!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Zarabianie na skórze
#21
Według mnie point547 miałby więcej kasy, gdyby zamiast tych spawnerów kupił po prostu $$. Może zarobił trochę na tej skórze, ale tyle spawnerów co on ma, to nikt od niego nie kupi.
#22
Dlatego je rozdaje na eventach. Ale masz rację, więcej kasy by miał gdyby zamiast spawnerów kupił kasę. Z resztą po co mu kasa? On buduje z tego co dostaje ze spawnerów.
#23
(07-04-2018, 19:48)Szybki111PL napisał(a): Co komu te skóry przeszkadzają, jest dobrze tak jak jest teraz, a to że co niektórzy mają z tego zarobek to tylko dlatego że zainwestowali w coś, w prawdziwym życiu też tak jest, jeżeli chcecie wprowadzić komunizm, proszę bardzo, ale to działa tylko na papierze.

Nie nie jest dobrze to o wiele za bardzo op

2 co za poroniony pomysł z sklepami za darmo ktoś tu nie wie how to ekonomia 2 jak widzę że chcą zminejszyć cena kaktusów to mi się śmiać chce bo zarobki z tego są i tak nie wysokie wiem bo mam kaktusiare na 100 k kaktusów elo
#24
Młodszy Brat, zarobki z kaktusów są bardzo dobre. Osobiście mam 60k kaktusów i zarabiam w granicach 500-700k na dzień.
#25
(08-06-2018, 14:08)SzymeG napisał(a): Młodszy Brat, zarobki z kaktusów są bardzo dobre. Osobiście mam 60k kaktusów i zarabiam w granicach 500-700k na dzień.

Sprzedajesz sam? ja tyle zarabiam z 1/4 ceny xD ale wymaga stania i afczenia inaczej nie ma jak
#26
Problem rozwiązał się sam wszyscy najwięksi skórzani przedsiębiorcy dostali bana po przez ich chciwość
#27
Kto co jak ?
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika