!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Nowe pkt wyspy
#11
Zetpe a czemu ty wogóle tego bronisz?
#12
To jeszcze pytanie, bo mówisz, że tak jest jakby to było oczywiste, proszę ptrktuj mnie jak idiotę i wytłumacz jakoś łopatologicznie, czemu sądzisz, że punktacja jest obliczona dobrze do wartosci danego itemu. Z góry dziękuję Smile
#13
Nie wiem co ma do tego zmiana punktów na /is pointinfo , ale po co nie niby nie możnaby robić obu rzeczy naraz? Jest taka możliwość i jest ona nam brutalnie odbierana. Czemu nie moglibyśmy mieć obu rzeczy, które nie stoją ze sobą w sprzeczności? Na początku całej afery administracja banowała za kloce, bo niby brzydkie, a teraz mówicie o budowaniu całych wysp na punkty, bo coś ładnego na punkty zaczyna graniczyć z niemożliwością. Jest to conajmniej bezsensu.
#14
(01-23-2019, 23:00)Cyjanek żelaza napisał(a): Nie wiem co ma do tego zmiana punktów na /is pointinfo , ale po co nie niby nie możnaby robić obu rzeczy naraz? Jest taka możliwość i jest ona nam brutalnie odbierana. Czemu nie moglibyśmy mieć obu rzeczy, które nie stoją ze sobą w sprzeczności? Na początku całej afery administracja banowała za kloce, bo niby brzydkie, a teraz mówicie o budowaniu całych wysp na punkty, bo coś ładnego na punkty zaczyna graniczyć z niemożliwością. Jest to conajmniej bezsensu.

"Kloce" to najczęściej były 20 platek piasku, pilar z glowestona na 100 kratek o tego typu rzeczy chodziło jako "kloc".  A budowanie na punkty to by było z drogich blockow, np nie wiem pałac z diaxów wypełniony beaconami, coś w tym stylu.
#15
No dobra i każdy wtedy wiedział, że tego nie da się rozwalić i były bany, ale z moim prostym systemem można mieć obie rzeczy jednocześnie, proporcje zachowają balans, chcesz punkty, ale masz mało kasy, będziesz musiał więcej budować, masz kasę chcesz punkty, masz mniej roboty. W tym momencie nie da się wbić punktów średnimi albo słabymi blokami, przed tą genialną zmianą miałem z cyberem ponad 600k w dużej części z netherbricka, który sami kopaliśmy. Takiej trudności zdobywania materiału nikt nigdy nie wzią pod uwagę i teraz z wyspy zabudowanej w prawie całej jej objętości mamy trochę ponad 200k, no sory, ale na to ile nam na to godzin podszło to to jest jakiś żart. Przelicznik uwzględniający czas zdobywania materiału też wymyśliłem z cyberem, ale jego tym bardziej nikt nie wprowadzi.
#16
To mozemy odrazu diaxowi dac +999k punktu bo jest tez dolicz czas kopania rud + robocisna + kup rudy + miej vip/svip
[Obrazek: why.png]
#17
...
Zacznijmy powolutku, czas kopania czegoś, np netherbricki trzeba przeliczyć na to, ile bloków wykopujemy w minutę, i tą ilość porównujemy do średniego zarobku na minutę na kaktusiarkach. To jest tak jakby to ile moglibyśmy zarobić w czasie kopania tego bloku. Więc licząc to mamy już jakiś " koszt" zdobycia danego materiału i możemy obliczyć ile powinien mieć o punktów za blok.
#18
Ale to już wiemy, chcemy wiedzieć dlaczego.
#19
1 ruda - 1000$
Mówiłem, że czas nie trzeba uzględniać, ale można się nim zasugerować przy tworzeniu pkt bloków, które się kopie.
Przyjmijmy dla wygody obliczeń, że liczymy, że jeden blok powinien dawać 1pkt za 100$. 1000/100=10pkt za rudę diamentów. Nie rozumiesz piękana całego sposobu. Proszę cię przemyśl to sobie, a potem pisz.
#20
No to teraz amerykę odkryłeś xD. To skoro nie da się tu nic zdziałać to po co cię to obchodzi, to jest pierwsza kwestia, a druga kwestia jest taka, że po co tworzysz tyle propozycji z rzeczami z innych serwerów? Przecież sam piszesz, że zdziałać nie da się nic.

Proszę zacznij krytykować wreszcie mój pomysł w sposób konkretny, podając argumenty, a nie powtarzasz te same rzeczy i mówisz mi żebym przestał pisać, bo i tak nic nie zdziałam. Napiszę ci coś w sekrecie, bez argumentów lepiej nie zaczynać kłótni o słuszność czego, bo teraz, jak dla mnie to wychodzisz na debila zaprzeczającego czemuś, bo tak, bez konlretnego powodu. Nie podoba ci się to, a czemu?" a bo mi się nie podoba, a weź wogóle idź stąd i tak nic nie zdziałasz, no i masz bana to jesteś debilem i koniec tematu". No miejwięcej tak to wygląda.
Pozdrawiam


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika