!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[W realizacji] Kolejne propozycje
#1
Widzę że poprzedni wątek jest już trochę poruszony, więc chcę w tym temacie wymienić swoje propozycję które urozmaicą i trochę ułatwią nam wszystkim grę.

1. Dodanie takiej komendy jak /sell hand (sprzedaje całą zawartość przedmiotu z eq który trzymamy w ręce) po cenie jaka jest w sklepie
    Ludzie nie musili by już biegać na /warp skup i spowrotem na wyspe po całe eq
2. Dodanie na serwer bardzo małego dropu ze stona i stworzenie stoniarek - takich serwerowych i wmiarę drogich. (mój przewidywany drop 1-3diax na 1500 kamienia) 
3. tabliczki które po kliknięciu na nie tepają nas na wyższe piętro o ile jest tam kolejna tabliczka - myślę że wiecie oco chodzi, bo nie pamiętam tej nazwy na tabliczce jaka powinna widnieć.
4.Ciekawym elementem byłoby dodanie a raczej zmienienie osiągnieć, gdyż nagroda za nie jest beznadziejna i nie opłaca się ich robić a często tą takim niezauważalnym elementem który umila grę
5. Stworzenie topki na tabie, ogólnie zrobienie taba. Ta lista graczy mnie już dobija.
6. Stworzenie z prawej strony takiej mini etykiety, nie wiem jak to dokładnie opisać ale znajdować się tam powinny np. lvl wyspy, nasza obecnie posiadana $$ $  itp.
#2
Witam,

1. Jestem kompletnie za przeciw: Niech ludzie troche zyja na serwerze a nie bedzie wszystko "automatyczne"
2. Nie oplacalne, serwer tak ciagle pod obciazeniem jest, dodatkowy plugin? Dobrze jest do teraz przez "zarabiarki"
3. Tabliczka teleportacji? Plugin ktory serwer uzywa (czyli autorski wlasciciela) chyba nie wspiera funkcji tp przez tabliczke (mowie tu o pluginie obslugujacy wyspy)
4. Jestem kompletnie za, bo to "nigdy" nie zostalo zrobione od kiedy serwer istnieje XD
5. Duzo roboty + Dodatkowy plugin.... Ale pomysl nie jest zly
6. NA bloczku (bocznym serwerze wlasciciela) istnieje takie cos, tylko z mojego sensu jest to niepotrzebne.

To jest tylko moje zdanie na ten temat

Dziekowac
Kanapka
[Obrazek: why.png]
#3
(07-01-2018, 00:16)SandvichBM napisał(a): Witam,

1. Jestem kompletnie za przeciw: Niech ludzie troche zyja na serwerze a nie bedzie wszystko "automatyczne"
2. Nie oplacalne, serwer tak ciagle pod obciazeniem jest, dodatkowy plugin? Dobrze jest do teraz przez "zarabiarki"
3. Tabliczka teleportacji? Plugin ktory serwer uzywa (czyli autorski wlasciciela) chyba nie wspiera funkcji tp przez tabliczke (mowie tu o pluginie obslugujacy wyspy)
4. Jestem kompletnie za, bo to "nigdy" nie zostalo zrobione od kiedy serwer istnieje XD
5. Duzo roboty + Dodatkowy plugin.... Ale pomysl nie jest zly
6. NA bloczku (bocznym serwerze wlasciciela) istnieje takie cos, tylko z mojego sensu jest to niepotrzebne.

To jest tylko moje zdanie na ten temat

Dziekowac
Kanapka
1.Życiem nazywasz zapierdzielanie na /is visit nick i spoworem na /warp skup żeby stać przez 10s na spanie trzymając tabliczkę, przez te 10s ludzie by mogli napiszać ,,cześć" na czacie XD
2. przemilcze, to tylko pomysł na odświeżenie rozgrywki
3. Nie jestem w stanie wymienić serwera z nazwy (szukałem go ale nie znalazłem) - wiele zerwerów tego używało. było tam napisane chyba lift up i lift down. Poprostu się klikało i pojawiałeś się na górze bez czekania. Często pomocne i ludzie ciekawie tego używali.
4. To jest obecnie na serwerze ale miło by było jakby były ciekawsze nagrody i może więcej takich osiągnieć
6. Po prostu mi się to podoba i tego mi brakuje. 

Wink
#4
Troche czasu minelo:

Moje postanowienie do testowego serwera:
- Punkt 4
- Punkt 5

Bede musial stare materialy z Javy wyciagnac, ale czemu by nie.

Dodam to do mojej listy i przetestuje to na testowym serwerze i sie gandzie zaprezentuje.
Temat zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika