!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Banner forum
#1
Moglibyście zrobić jakiś mały konkursik na banner forum.Może akurat ktoś tutaj ma umiejętności graficzne i gra na serverze bo patrząc na szary prostokąt nie jest fajnie biorąc pod uwagę jak ładny design ma strona www servera.
#2
Jest to dobry pomysł i fajne urozmaicenie dla forum
+1 Rezaka
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#3
Problemem jest to, iz Gandaflux jest lepszy jesli chodzi o ogolne Programowanie niz ja, oczywiscie design ma o wiele lepszy, moze dla zartow sprobowac zrobic podobny, tylko w wersji dla forum xD?

Nie serio, duzo roboty bedzie tworzenie wlasnego designu jak Gandaflux sam gotowca uzyl i go zmodyfikowal pod wlasne potrzeby, tak samo ja mam, bo robic design kompletnie od 0 to by mi zajelo troche czasu wiec...

Ale w sumie nie glupie, zastanowie sie nad tym. Tylko czekam na reszte propozycji co do wygladu forum
[Obrazek: why.png]
#4
(01-20-2019, 15:56)SandwichBM napisał(a): Problemem jest to, iz Gandaflux jest lepszy jesli chodzi o ogolne Programowanie niz ja, oczywiscie design ma o wiele lepszy, moze dla zartow sprobowac zrobic podobny, tylko w wersji dla forum xD?

Nie serio, duzo roboty bedzie tworzenie wlasnego designu jak Gandaflux sam gotowca uzyl i go zmodyfikowal pod wlasne potrzeby, tak samo ja mam, bo robic design kompletnie od 0 to by mi zajelo troche czasu wiec...

Ale w sumie nie glupie, zastanowie sie nad tym. Tylko czekam na reszte propozycji co do wygladu forum

Chodzi mi o wrzucenie samego banneru.Zazwyczaj jest to jedna linijka w kodowaniu czy tam dwie, a nie o zmiane calego stylu na wlasny.Przeciez zeby zrobic caly design wlasny to trzeba ogarnietego grafika i programiste.
[Obrazek: iy0btYW.png]
#5
Rozumiem, tylko juz probowalem, to bylo uciete, patrz kod w javascrypt ktory automatycznie zmiejsza menu, jak sie patrzy w dol, to jest mocno do poprawy, ale racja,, trzeba cos z tym zrobic to usiade przy tym *i wiem ze to tylko jedna linijka kodu*
[Obrazek: why.png]
#6
^up
Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy graficznej wal śmiało coś tam grzebie tyle ze w innnych stylach niz mc ale zawsze moge cos pomoc.
https://www.deviantart.com/tbgl-graphic
#7
Trzeba przyznać, że przydało by się to odrobinę odświeżyć.
I nawet chętni są. Nie czekać, tylko działać.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika