!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punkty w sklepie www
#1
Dzień dobry, czy jest możliwość przesłania punktów w sklepie www z konta na konto? Mój kolega z party ma 10 pkt na stronie za które nie może nic kupić,  a ja bym mógł mieć za to kolorowy nick. 

Nick w grze : homefront34
#2
Witaj @Meras Local Vandal

jak ta osoba sie na to zgadza z party to ta "osoba ktora ma punkty" musi poprosic o "aktywacje pakietu innej osobie" na swoj koszt lub poprosic o przerzucenie pkt na nick ktory chce zeby polecialo.

Edit: 22:10

Musi to wykonac wysylajac email do wlasciciela: gandaflux@gmail.com

To tak jest, iz racji tego ze nie wiemy czy na 100% jestescie "przyjaciolmi lub ktos z rodziny".

Wiec osoba co posiada punkty a chcialaby ci cos aktywowac musi napisac emaila.
[Obrazek: why.png]
#3
@SandvichBM, otóż te punkty miały zostać przekazane ode mnie, a email wysłałem kilka miesięcy temu do gandafluxa i do teraz nie został przeczytany, jeżeli dało by się jakoś to zautomatyzować tworząc na stronie kategorie : ,,Wyślij X punktów graczowi X,, Byłbym wdzięczny.
[Obrazek: T0cASkc.gif&key=2c1170129d998d5d4946f828...e385d41ae8]
#4
@Szybki111PL

Rozumiem, poinformuje wlasciciela zeby sie z wami przez forum skontaktowal lub tez przez inny kontakt. Temat zamkne na ten czas.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika