!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] greencheese
#1
Cytuje wiadomosc od uzytkownika Lombard (Poszedl offline i ten sam nick na serwerze)
Osoba wie, ze stworzylem to (tylko nie wiedziala gdzie, wiec dlatego to ja wysylam)

Nick; greencheese
Zostałem zbanowany przez Gandaflux
Byłem wtedy karany ale tylko warny muty 
Proszę o UnBana dlatego ze mam wielki sentyment do tego konta spędziłem na nim noce i dni. Zostałem zbanowany z powodu "pomocnik zlodzieja" Ale to było inaczej. Gracz SHEIKER dodał mój e-mail do konta które ukradł. Pan Gandaflux nie sprawdzając wszystkiego po sprawdzeniu maila zbanował mi konto. Można to sprawdzić z jakiego ip został dodany mail. Pozdrawiam serdecznie!
[Obrazek: why.png]
#2
Nie, po pierwsze te konto zostało odzyskane Bugiem po masowym unregister starych kont po 2 niech się nie wychyla bo może grać na serwerze dzięki naszym ostatnim łaską a nie powinien i nie ma się wychylac
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#3
Edit: Znowu zamykam i koncze temat, nick greencheese nie bedzie nigdy odbanowany bo dowiedzeniu sie kto to tak naprawde za gracz (Zebas)...

Dostales juz swoja ostatnia szanse, jeszcze raz cos odwalisz to pozegnasz sie tutaj z graniem na zawsze
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika