!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skrocenie kary] Orkwich i jego ekipa
#1
Heart 
Nick ktory uzywasz na serwerze: orkwich
Nick osoby ktora oskarzasz: SandvichBM
Data wykroczenia: 26.09.2018
Powod skargi: Bez podstawny ban 
Dowód: Konta: cieply_mareczek_, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cyberheart, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]orkwichv2, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]orkwich,  Zostały solidarnie, choć bezprawnie zbanowanie za to co wypisywał na forum gracz o nicku [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cieply_marcin. Przyznałem się na dc administratorowi SandvichowiBM, że wiedziałem, że [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cieply_marcin obrażał administrację na dc i nie zgłosiłem tego faktu. Po jakimś czasie wyżej wymienione konta zostały zbanowane za rzekomy współudział w pisaniu postów na forum przez gracza [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cieply_marcin. Z informacji podanej w treści bana wynika, że to ja i wyżej wymienione osoby obrażały administrację i wysokość bana również odpowiadała temu, co zostało napisane w jego treści. Jedynym naszym związkiem ze sprawą, jest to, że dawaliśmy punkty reputacji osobie, która pisała obraźliwe posty o administracji, co nie jest zakazane regulaminem, jest dość niestosownym zachowaniem, ale nie jest zakazane. Jedynym miejscem, w którym złamaliśmy regulamin forum, było niezgłoszenie tych postów. Za to moglibyśmy tak jak wskazuje logika dostać bana na forum, bo przecież złamaliśmy jego regulamin. Bana na forum faktycznie otrzymałem, ale dopiero po tym, kiedy wytknąłem błąd administracji, ale co ciekawe z osób, które przeglądały ten wątek do jego usunięcia bana dostałem jedynie ja i mój ban na serwerze nie został skrócony do dawnej wartości, tj. 10 dni. Kolejnym ciekawym faktem jest ban na 10 lat na konto [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cieply_mareczek_. Osoba posiadająca te konto nie była na serwerze od czasu wakacji. Nie wyświetliła postów gracza [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cieply_marcin, nie dodała temu użytkownikowi forum punktów reputacji. Ban za bycie na jednej wyspie z osobą, która obrażała administratorów na forum, nie przypomina to w żaden sposób tego w jak powinna działać administracja. Zdaję sobie sprawę z tego, że chociaż zostałem zbanowany bezpodstawnie na serwerze ub nie otrzymam, ponieważ źle wypowiadam się o sposobie działania administracji tego serwera, ale chcę wam wytknąć waszą nieudolność w załatwianiu spraw, waszą niechęć co do jakiś ludzkich odruchów i choć odrobiny zrozumienia dla osób, które grają od jakiegoś czasu na tym serwerz, poświęciły wiele godzin pracując nad wyspą i są częścią społeczności serwera. [/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif]Podsumowując konta: [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cieply_mareczek_, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]cyberheart, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]orkwichv2, [font=Lato, Helvetica, sans-serif]orkwich zostały bezpodstawnie zbanowanie, pomimo chęci współpracy i nawiązania dialogu.[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]

[font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif][font=Lato, Helvetica, sans-serif]ps. Jeszcze jedna ciekawa rzecz osoba, która faktycznie "jechała" po administracji dostała bana jakiś czas po osobach, które tylko dodały jej punkty reputacji. Ciekawe nie? (Klam wiecej)[/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font][/font]
Odpowiedz
#2
"pomimo chęci współpracy i nawiązania dialogu."

Chyba ja bo sie sprawa zainteresowalem i wam dalem propozycje to od nagle zaczeles wspolpracowac, wiec teraz nie smyslaj tematu:
https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=252

Zanim cos napiszesz, to moze cos z prawda. Podajesz co chwile rzeczy w wiekszosci falszywe, moze podawaj informacje co odwaliles? Byloby latwiej.

Tak, dokladnie. Za to ze kryles/kryliscie ta osobe dostaliscie.
To ze robicie taki dramat z tego to nawet nie rozumiem.

Hmmm.... Mars mial racje z tego iz Afera sie stanie....

Zmiejszam wam kare, calej ekipie ale spowrotem na 14d od teraz, bez zadnego ale. Wlasnie za ten numer co twoj/kogos (mnie to nie interesuje kogo). Obrazal mnie jak i Marsa w miejscu publicznym (patrz internet).

Skarga zostala tym czesciowo przyjeta.

Odrazu informuje osoby, ktore sa nawet czesciowo zamieszane w temat mowie otwartymi kartami, cos odwalicie to nie ma Pardon, juz zbyt duzo czasu tracee przez was, ktore moglem bardziej poswiecic na naprawie maszyny.

Informacje co do konta twojego na forum, dostaje kare na posty tez w liczbie 14 dni bana. Wiec twoje multi usuwam.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika