!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Cyberheart
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Cyberheart
Za co zostało zbanowane?: orkwich obraza admninistracji czy coś
Od kogo z administracji dostałeś kare?: nie wiem xd
Byleś już przedtem karany?:  oj tak
Czemu prosisz o odbanowanie:
no wezcie ziomeczki czym was tak obraziłem? xd
#2
[Obrazek: unknown.png]

Przypadek?

Serio, na mnie i na Marsa bylo jechane, orkwich sie wlasnie kopnal piszac mi to. Szkoda ze tego wczesniej nie zauwazylem to nawet by nie musial zdejmowac sklepow z kasyna.

Cos na obrone? Bo wy all siedzicie na 1 kapeluszu.
[Obrazek: why.png]
#3
jasne że coś na obronę, a mianowicie co ja mam z tym wspólnego i dlaczego siedzimy na jednym kapeluszu?
#4
(09-26-2018, 20:11)SandwichBM napisał(a): [Obrazek: unknown.png]

Przypadek?

Serio, na mnie i na Marsa bylo jechane, orkwich sie wlasnie kopnal piszac mi to. Szkoda ze tego wczesniej nie zauwazylem to nawet by nie musial zdejmowac sklepow z kasyna.

Cos na obrone? Bo wy all siedzicie na 1 kapeluszu.

Nie kopnąłem się chciałem po prostu wyjaśnić jak to się stało, że osoba, którą zbanowaliście razem z nami zaczyna jechać po was na forum. Chciałem być szczery. Zrobił to z własnej woli, wasze połączenie wszystkiego w całość ,tak że to my mamy bana za obrażanie, jest co najmniej bardzo naciągane. Jedyną rzeczą, którą zrobiliśmy wbrew regulaminowi serwera jest to, że nie zgłosiliśmy całej sytuacji administracji. Jeżeli uważacie to za powód bana na 10 lat to proszę zbanować również wszystkie osoby, które wyświetliły te posty i was nie poinformowały o sytuacji.

Chciałbym również dodać, że nie zgłaszając złamania regulaminu złamaliśmy regulamin forum, a nie regulamin serwera, więc według prawa ustalonego przez was samych powinniśmy zostać zbanowani na forum, a nie na serwerze, kiedy na serwerze zostaliśmy zbanowani nie za to co zrobiliśmy, tylko za to co zrobiła inna osoba, za +rep na postach tej osoby i informacji, że ta osoba wiadomość o tym, że dostała bana, co zapoczątkowało obrażające administrację posty, dostała ode mnie.
#5
Orkwich, ty juz lepiej sie nie wypowiadaj. Bo wiecej klamst i inteligencji nie potrzebuje.

Niestety odrzucam to, zamiast wspolpracowac z administracja od poczatku to musieliscie tak pojechac.

Automatycznie tez otrzymuje Orkwich bana na forum za jezdzenie po Administracji jak sam przyznal.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika