!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dodano] Co 20 minutowe eventy
#1
Heart 
Plugin eventowy jest zrobiony dobrze, ale spośród 70 graczy rzadko kiedy (czyli prawie nigdy nie licząc szczytowych godzin gdzie jest wielu nowych graczy a licznik online jest ponad 100) zbierze się 10 żeby go odpalić (chyba że jest to losowanie). CÓŻ ZATEM MOŻE BYĆ TEGO PRZYCZYNĄ??? Otóż obrzydliwie śmieszne nagrody. Jeden diax albo emerald w najlepszym przypadku diaxowy kilof. Przez czas trwania eventu można zarobić na kaktusach na kilka kilofów albo kilkanaście diaxów ( chociaż i tak powtarzam jak trafi ci się coś diaxowego to i tak dobrze). Jest wielu graczy vip i svip więc diaxowe itemy nie mają wartości więc gracze nie kilkają w eventy. Myślę że mogło by się to zmienić gdyby zmienione zostały nagrody. Nic przesadzonego ale kilka diax bloków, kilka bloków złota, jeden beacon albo cokolwiek co ma wartość nie 1000$ ale 20000$ 30000$ oczywiście na eventach gdzie jest dużo nagród ją rozłożyć. Serce mnie boli gdy widzę po raz kolejny zbyt mało graczy by rozpocząć event.
edit jak teraz jest jeszcze w miare spoko to w rok szkolny nigdy prawie eventów nie użyczymy
#2
To jest akurat prawda. Owszem, są osoby, w tym ja, które zupełnie nie są zainteresowane eventami i to nie tylko z powodu kiepskich nagród, natomiast spora część graczy myśli dokładnie tak, jak twórca tego tematu.

Przede wszystkim warto byłoby zrobić zestawienie eventów pod kątem poziomu trudności, ew. dostosowywać nagrody w zależności od ilości uczestników.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#3
(07-02-2018, 13:51)Buras napisał(a): To jest akurat prawda. Owszem, są osoby, w tym ja, które zupełnie nie są zainteresowane eventami i to nie tylko z powodu kiepskich nagród, natomiast spora część graczy myśli dokładnie tak, jak twórca tego tematu.

Przede wszystkim warto byłoby zrobić zestawienie eventów pod kątem poziomu trudności, ew. dostosowywać nagrody w zależności od ilości uczestników.

Myślę że jest to świetny pomysł nie wiem jak z realizacją ale na pewno trzeba to zmienić
#4
Na bloczku zostaly poprawione nagrody, ze gracze az zaczeli grac (tam zostal akurat limit na 5 osob zmiejszony, bo kiedys nigdy nie startowalo).

Teraz to sie oplaca, na sky to niby jest "dla zabicia nudy" bym powiedzial.
Nagrody "Aktualizacje" by sie oplacalo zrobic.

Eventy sa ok, ale nie nagrody...
[Obrazek: why.png]
#5
no niestety ale musze się zgodzić
jak pisałem z kimś kto wygrał to było to chyba tylko 5lvli wzwyż, nagroda naprawde słaba :/
#6
Troche czasu minelo.

I to jak trzeba naprawic te nagrody, one nie sa oplacalne ;-;..... (tylko poza super duper eventem: Miny!!)
Stworze pozniej ogloszenie, tam bedzie wyjasnionie co jest tam potrzebne.


Temat zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika