!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] DoneCiceBlet
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: DoneCiceBlet
Za co zostalo zbanowane?:  "scam i przekrenty z kodami"
Od kogo z administracji dostales kare?: EniNova
Byles juz przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Ponieważ zaszło małe nieporozumienie, nie dostałem ssów które rzekomo Gandaflux dostał ale domyślam się o co chodzi. Napisałem na chacie Kupie konto do 12.5kk, wtedy kolega (bobo77) zapytał się skąd mam 2.5kk więcej, napisałem mu wtedy że oscamowałem kogoś na kod oraz na spawner, w rzeczywistosci u gracza cyberheart sprzedalem spawner blaze który juz od dawna miałem na wyspie oraz 2 jajka smoka które kupiłem do sklepu ale jednak ich nie chciałem. Nie jestem pewny czy chodzi o tą sytuacje ale jeśli tak to prosiłbym o unbana na moje konto ponieważ kłamanie w ten sposób było głupie z mojej strony. Z góry dziękuje i pozdrawiam DoneCiceBlet.
Odpowiedz
#2
Ty dobrze wiesz o tym, ze za przyznanie sie dostaje bana? No wlasnie.
To ze sie przyznales, to pokazuje tylko ze kara moze byc lagodna. Porozmawiam z EniNova i sie spytam o dowody.

Na ten czas zostawiam otwarte.
Po uwzględnieniu i zobaczeniu dowodow, odrzucamy.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika