!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orkwich prośba o ub
#1
Smile 
Nie pisze w skargach bo tam je mogę więc tutaj napiszę A więc tak 

Myślę że można by zabrac orkwichowi zakaz gry bo on nie jest toksyczny mam z nim kontakt i się zmienił 
Ładne budowle tworzył i sam czekałem na ten sklep bo o nim słyszałem dajcie mu pobudowac tworzy ładne budowle i urozmaica serwer budowlami myślę że moglibyście ściągnąć mu zakaz gry i dac mu pobudowac 
PS. Żeby nie było orkwich mnie nie przekupił ani nic tylko wiem że on się zmienił i jest teraz dobry 

Wypowiadam się jako normalny gracz wiem że to nie ja o tym decyduje Ale po prostu wyraziłem swoje zdanie moglibyście dac mu szansę i jakby był toxic i zaczął coś odesłać to znowu zakaz gry czy jakaś inna kara 
Pozdrawiam
      Pomogłem? Zostaw Rep+
     
                          Pozdrawiam  Heart Fade  Heart
#2
ty nie jestes od tego zeby decydowac czy ma dostac czy nie
jesli mialby dostac to administracja sama zadecyduje
jesli mu bardzo zalezy niech kupi ub, albo napisze prosbe o ub
to on powinien sie o to starac a nie ty
bo ty wyraznie szukasz atencji i rozglosu
wyjasniony to zawijam elo
#3
(01-28-2019, 17:21)Sharkz napisał(a): ty nie jestes od tego zeby decydowac czy ma dostac czy nie
jesli mialby dostac to administracja sama zadecyduje
jesli mu bardzo zalezy niech kupi ub, albo napisze prosbe o ub
to on powinien sie o to starac a nie ty
bo ty wyraznie szukasz atencji i rozglosu
wyjasniony to zawijam elo

On ma zakaz gry, więc nie może kupić ub.
#4
Niestety, on nie zmienil swojego podejscia. Zakaz gry to zakaz gry i nic nie bedzie dyskutowane.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika