!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#40
Twój nick na serwerze: MrocznyRycerz3


Wiek: 17


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Wolnym czasie lubię chodzić na zajęcia z MMA które chodzę od niedawna ale bardzo mi się to spodobało.Często gram na komputerze więc bez żadnego problemu bym był aktywny.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : Na serwerze zacząłem grać już od 2016 roku pod innym nickiem, niestety dostałem bana za przez przypadkowe napisanie Ip innego ts i bot dał mi perma. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? : Bez najmniejszego problemu mogę siedzieć długo i często.


Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Tak właściwie wyłącznie przez serwer, ponieważ zawszę  gdy tylko na niego wejdę  jest tam pustka, jeżeli nadana została by mi ranga na pewno postarał bym się go ożywić i nabrać nowych kontaktów z administracją.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ? :  Chcę jak najbardziej pomagać nowym graczom którzy nie wiedzą jak łatwo zarobić, ale również taki gracz może zostać łatwo oscamowany a tego byśmy nie chcieli bo takie coś może go od razu zniechęcić do grania na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? : Zabrał bym mamę za granicę na długie wakacje żeby mogła odpocząć od wszystkiego i od wszystkich. Ale również pomógłbym potrzebującym.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? : Po 1 nie panikuje bo to mi w niczym nie pomoże spróbował bym na pewno znaleźć jakiś ludzi jeżeli to by się nie udało to oczywiście jakieś dobre miejsce na nocleg.
Pozdrawiam MrocznyRycerz3


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez MrocznyRycerz3 - 09-07-2018, 18:17

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika