!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#36
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Iziik7kery

Wiek:14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Czas Wolny Spędzam Aktywnie Uprawiam Dużo Sportów Np. Piłka Ręczna I Pływanie
.
Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:Ogólnie Gram Od 2013 roku Ale Miałem Przerwę i po 3 latach Powróciłem Do Servera

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:Tak na TeamSpeaku Codziennie W Godzinach Popołudniowych

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontakt Z Administracją Servera mam Dobry Ponieważ Bardzo Długo Się Znamy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:Chciał Bym Pomagać Graczą Tego Wspaniałego Servera, i uczynić Dużo Dobrego. Chciałbym Wnieść Jeszcze Więcej Dobrego Humoru, Oraz Chciał Bym Dopomóc Naszej Administacji

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? 1/3 tych pieniędzy Dał bym Mojej Babci Która Potrzebuje Lekarstw, A reszte Pieniędzy Zaoszczędził Bym na Natępne lata.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Staram Się nie Panikować, I Bacznie Rozglądam Sie W Poszukiwaniu Drogi Powrotnej.
Pozdrawiam Marcel.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez _Iziik7kery - 09-01-2018, 22:47

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika