!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#27
Twój nick na serwerze: Dollarek
Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moje zainteresowania to piłka nożna gdy mieszkałem w Polsce grałem dla klubu. Lubie jeździć na deskorolce, rowerze itd. wolny czas spędzam głownie na serwerze.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Zacząłem grać 3 lata temu ale miałem przerwę i gram teraz od kilku tygodni. średnio spędzam 1-2h na serwerze.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Jasne.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę ze kontakt mam dobry szczególnie z Sandwichem.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Lubię pomagać innym graczom przy okazji bym mógł trochę pomóc moderatorom.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Jeśli bym wygrał to bym zainwestował w swoją przyszłość, pomógł rodzinie i jakieś fundusze oddałbym na cele charytatywne.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Szedłbym przed siebie aż w końcu bym wyszedł Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Dollarek - 08-30-2018, 14:57

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika