!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#25
Twój główny nick na serwerze: Tokit

Wiek: podchodzę pod 17 

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim dużym zainteresowaniem jest piłka nożna. Uwielbiam uprawiać sport i być w ciągłym ruchu.Grając w piłkę nożną spełniam swoje marzenia i czuję w głębi siebie dużą satysfakcję. Moim marzeniem jest zawodowa gra w piłkę nożną. Sport jest moją pasją więc spędzanie czasu na boisku i na świeżym powietrzu sprawia mi ogromną przyjemność. Piłka nożna jest sportem,który sprawia mi dużo zabawy i radości. Oprócz sportu lubię również grać w gry komputerowe lub oglądać telewizję.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: Na serwerze gram od 3 lat. Jestem aktywny każdego dnia po kilka godzin. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Oczywiście, że tak nie jest to dla mnie żaden problem.

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: Kontakt z administracją mam Bardzo Dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem?: Na serwerze spędziłem dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, czy małym przelewem na ich konto. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serwerze. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy. Chciałbym się sprawdzić w takiej roli.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?: Najlepiej takie pieniądze zainwestuję w aktywo, które sprawi, że będę na nim zarabiał. I dopiero z tych zarobionych pieniędzy kupię to o czym zawsze marzyłem lub przeleję pieniądze na cele charytatywne.


Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz?: Gdy się zgubimy w lesie myślę że powinniśmy się wrócić i iść tą trasą co przyszliśmy albo zadzwonić po pomoc, można też wejść na drzewo i rozejrzeć się gdzie jest koniec lasu, na pewno nie można krzyczeć i biegać po lesie, panikować czy czekać z pewnością że ktoś znajdzie nas.
                                                                                                                 Pozdrawiam!


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Tokit - 08-30-2018, 12:09

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika