!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#17
Twój główny nick na serwerze: Virsu

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię pojeździć crossami z kolegami . W wakacje sobie dorabiam sobie w kawiarni . Pomagam tacie który jest stolarzem w wolne dni .

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?: od 3 lat 5-10h w wakacje oraz ok. 4-5h podczas szkoły 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Tak jestem aktywny na takich programach do rozmów

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Miałem dobry kontakt z starą administracją ale myśle że z teraźniejszą też się będę dobrze dogadywał Wink

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?: Ponieważ byłem na wielu serwerach w administracji , mniejszych , większych . I zauważyłem że została otworzona rekrutacja to pisze Wink

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?: 50% wydałbym na domy dziecka a za reszte bym otworzył własną kawiarnie

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? : Szukam drogi następnie czekam na  jakiś samochód który by mnie zawiózł do mieszkania .


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Virsu - 08-29-2018, 18:27

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika