!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#16
~Karta Rekrutacyjna~
Twój główny nick na serwerze: kuba374

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie: Pasjonuje się piłką nożną, gram w klubie, a poza tym to bardzo lubię grać na gitarze, pianinie, spędzać czas z przyjaciółmi oraz grać w przeróżnego rodzaju gry.

Od kiedy i jak często grasz na serwerze: Na serwerze gram od przełomu lat 2013/14. W 2015 roku moje konto zostało zchakowane, aczkolwiek udało mi się je odzyskać (do dzisiaj nie wiem jakim cudem, po prostu wszedłem na innym urządzeniu i zalogowałem się normalnie Tongue). Na serwerze aktywny jestem codziennie, czasami nawet po parę godzin, no chyba że mnie nie ma w domu to nie mam możliwości wejścia.

Czy jesteś w stanie być aktywnym na serwerowym ts-ie, discordzie: Otóż z Discordem nie ma najmniejszego problemu, ts-a nie mam, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby go założyć Wink

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: Aktualnie to dobry, aczkolwiek związany tylko rozmawianiem (pisanie) za pośrednictwem serwera, ponieważ na Discordzie rzadko ktoś jest, a jak pisałem powyżej ts-a póki co nie posiadam.

Dlaczego chcesz zostać helperem?: Myślę, że głównym powodem motywującym mnie do napisania tego podania jest chęć pomocy dla graczy początkujących i nie tylko. Niestety często spotykam się z różnego rodzaju wyzwiskami na serwerze, aczkolwiek nic nie mogę na to poradzić. Sądzę, że ranga helpera bardzo by mi w tym pomogła. Poza tym bardzo lubię ten serwer, łącze go z wieloma wspomnieniami i myślę, że taka osoba jak ja mogła by mu być potrzebna Wink

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych: Zapewne co najmniej 80% tej sumy oddałbym na instytucje charytatywne (bądź wspomógł bym mój ukochany klub, Wisłę Kraków Big Grin) a resztę kwoty zachowałbym w razie jakiegoś wypadku, choroby albo innego nieszczęścia.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? : Według mnie kluczową rzeczą jest chodzenie w jednym kierunku, aby nie kręcić się w kółko. Kierunek ten możemy wyznaczyć m.in. na podstawie położenia słońca, albo dokładnie obserwując drzewa. Poza tym dobrze było by znaleźć jakieś linie wysokiego napięcia, bowiem te prowadzić muszą do pobliskiej leśniczówki.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone Smile
Pozdrawiam
~kuba374 Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez kuba374 - 08-29-2018, 18:18

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika