!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#1
Star 
Witamy !!!

Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 29.08.2018r. do 07.09.2018 r. do godziny 20:00.
Etap 2
[font=Georgia]Skon
taktujemy się z wybranymi kandydatami od 07.09.2018r. do 08.09.2018 r. do godziny 22:00.
[/font]Etap 3

[font=Georgia]Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów [/font]

           Ranga "Helper" jest bazowym stanowiskiem wśród administracji. Wbrew swojej nazwie nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera w utrzymaniu porządku. Stanowi także doskonałą okazję do przetestowania swoich podstawowych zdolności moderacyjnych w praktyce. Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak,
że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością
i sprawiedliwym podejściem. Poza doskonaleniem zdolności utrzymywania porządku ranga ta przygotowuje również do pracy w grupie. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać,
że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.


Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.

Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek.


Wzór: podanie na range HELP
Podanie składasz pod ta rekrutacja, nie prywatnie do administracji!
Wstaw tylko wzór!

Show ContentSpoiler:
[Obrazek: administracja.png]

Jakiekolwiek pytania prosimy kierować do Moderacji.
#2
Twój nick na serwerze:Masaj

Wiek:19(Za miesiąc)

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Wolny czas spędzam głównie w garażu przy naprawie motorowerów/motocykli oraz grą na serwerze Big Grin

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Wróciłem na serwer po lekkiej przerwie.
Od 2 tygodni grywam codziennie,jak często nie jestem w stanie powiedzieć iż gdyż zależy ile mam wolnego czasu Wink średnio na serwerze jestem od 2-8 godzin

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Jak najbardziej

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Dobry

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Chcę zostać helperem ponieważ niekiedy brakuję osoby z administracji a są kłótnie na serwerze,bądz wejdzie jakaś osoba która reklamuje,wyzywa

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Prawdopodobnie część z tego przeznaczyłbym na rozbudowę warsztatu,stanowiska komputerowego
Połowę z tego miliona przeznaczyłbym na pomoc innym
A resztę odłożyłbym Wink

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?
Staram się nie panikować,szukać jakiś wydeptanych ścieżek które mogą prowadzić do wyjścia Big Grin
#3
Twój nick na serwerze:Rezaka

Wiek:20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grafika - różne przeróbki, obróbki lub też efekty.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:Ze trzy miesiące, ale wcześniej to nie było przesiadywanie tak jak teraz po kilka/kilkanaście godzin.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:Jeżeli będzie taka potrzeba to oczywiście.Codziennie przesiaduje z kolegą grając na serverze.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Do nikogo nic nie mam.Nie wiem jak mnie inni postrzegają.W każdym razie najbardziej lubię pytać o coś Sandwicha bo zawsze odpisuję i coś radzi.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:Chce pomóc dla was modów i graczy bo ostatnio zauważyłem duży napływ graczy.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:Zainwestowałbym w jakiś biznes, który w przyszłości przyniósłby mi dochód.Bo całe życie miliona nie będę mieć.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?:Szukam słońca i według słońca ustalam kierunki i kierunek w którym muszę się kierować.
#4

Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: DoneCiceBlet



Wiek: 15.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: grać w piłkę i na komputerze Smile

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: gram prawie codziennie, zacząłem grać ok 5 lat temu.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Na pewno na ts, na discordzie też lecz rzadziej.

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: Nie jest zły, staram się nie wplątywać w kłótnie.

Dlaczego chcesz zostać Helperem? Ponieważ dużo osób narzeka na administracje,

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych? zleciłbym budowe nowego domu nad morzem i w górach i pojechał daleekooo.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? Spróbuje rozpoznać w miarę teren i drogę którą przyszedłem, jeśli się nie uda na pewno nie nie będę panikował tylko stanę w jednym miejscu i troszku pokrzyczę Smile.
#5
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Buras

Wiek: Taka liczba x, że x = z - 1996, gdzie z - obecny rok.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W zasadzie lubię przywracać do życia stary sprzęt elektroniczny. Poza tym gram na komputerze, a jak chmurka przysłania moje lenistwo, koszę trawę lub jeżdżę na rowerze.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Nie pamiętam, ale chyba w 2014 r. można mnie było tam zastać. Gram rzadko, bo serwer nie potrafi ostatnio zapewnić mi rozrywki.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Mam kontakt z większością moderatorów.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Irytuje mnie większa część chatu oraz osoby, które postrzegają ten serwer za życie.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Kupię sobie procesor za 90 zł, dwa albumu muzyczne za 100 zł, zainwestuję w dom, a resztę przeleję drogą przelewu na konto, z którego będę robił przelewy bliskim przyjaciołom i rodzinie. To bardzo proste.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?
Idę przed siebie, bo lasy w Polsce nie są specjalnie duże. W końcu odnajdę krawędź lasu. Na drzewo nie wejdę, bo się boję.
[Obrazek: d1e32bd49ab2e.png]
Przez serce me poruszone artyzm rezonuje we mnie...
#6
Karta Rekrutacyjna


Twój nick na serwerze:Kamil77

Wiek:16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię jeździć na rowerze , uprawiać sport i spotykać się ze znajomymi

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Grałem już kilka lat temu pod innym nickiem. Gram teraz z nowym i jestem regularnie aktywny na serwerze [Obrazek: smile.png]

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie ? Tak , jestem w stanie i często używam serwerowego kanału [Obrazek: biggrin.png]

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Wydaje mi się , że dobry. Czasami podsyłam do Sandwicha ss'y łamań regulaminu podczas nieobecności żadnego z moderatorów

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chce , aby serwer stawał się lepszy i bardziej przyjazny dla nowych jak i starszych graczy oraz żeby panowała na nim miła atmosfera bez wyzwisk i tym podobnych.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Gdybym wygrał 1 milion zabrał bym rodzinę na wakacje i podzielił się pewną częścią. Resztę odłożył bym na przyszłość a dokładnie na otwarcie własnej firmy i zbudowanie własnego domu nad jeziorkiem [Obrazek: wink.png]

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Szukam przewodów wysokiego napięcia , prowadzą one zawsze  do pobliskiej  leśniczówki lub gospodarstwa.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury [Obrazek: smile.png]
                                                                                                                                                       Pozdrawiam
                                                                                                                                                           Kamil
#7
Twój nick na serwerze: Szybki111PL


Wiek: 18


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jednym z moich zainteresowań jest pożarnictwo, mam tu na myśli wszystko związane ze strażą pożarną, w przeszłości byłem członkiem MDP oraz OSP. Wolny czas spędzam na grze na tym oto serwerze oraz na malowaniu obrazów.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : Na serwerze zacząłem grać już w 2015 roku pod innym nickiem, niestety po pół rocznej przerwie zapomniałem hasła do konta i założyłem nowe konto w 2017 roku na którym gram do dziś. Na serwer wchodzę właściwie codziennie na co mogą wskazywać posiadane na moim koncie godziny w grze.


Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? : Bez najmniejszego problemu


Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Tak właściwie wyłącznie przez serwer, ponieważ zawszę gdy wchodzę na serwerowego TeamSpeaka, ten jest pusty, jeżeli nadana została by mi ranga napewno postarał bym się go ożywić, tak samo myślę że nie będę miał problemu z nawiązaniem nowych kontaktów.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ? : Głównym powodem jest chęć pomocy nowym graczom, którym już teraz wystarczająco staram się pomagać, a ranga Helpera znacząco by mi w tym pomogła, kolejnym powodem jest niska aktywność reszty ekipy serwera w godzinach wieczornych i nocnych, tak się składa że często siedzę do późna i widzę ludzi spamujących wyzwiskami lecz nie mogę nic z tym zrobić.


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? : 90% Sumy oddał bym na cele charytatywne a pozostałe pieniądze oddał bym mamie za wysiłek włożony w utrzymanie mnie oraz wychowanie.


Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? : Najważniejsza jest orientacja w terenie, przede wszystkim musiał bym wyznaczyć kierunek północny do którego posłużyła by mi znajomość faktu że kora brzozy po stronie południowej jest bardziej wypłowiała ze względu na szkodliwe działania słońca.

Pozdrawiam ~Szybki111PL
Proszę o nie kopiowanie mojego podania.
#8
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: DragonLore

Wiek:14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać z kolegami w piłkę i na serwerze 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Gram już od 2014 roku gram dziennie od 10/15h czasami więcej 
Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Tak mogę być na ts lub discord
Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Dobry pomagam czasami 
Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Ponieważ często nie ma żadnego moderatora i jest syf na czacie i ludzie się wyzywaja 
Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Kupię dom i  lepszy komputer przeleje na konto nie będę kłamał 
Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Idę w kierunku z którego przyszedłem 
Pozdrawiam ~~~DragonLore
#9
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze:Mendoza

WiekBig Grinzisiaj 16.Smile

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Wolnym czasie lubie pomagać tacie.Uczęszczam także na teningi piłki nożnej.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?Gram około 2-3lat.Grałem na innych nickach takich jak KaroloGames.Pamiętam jeszcze stary spawn.Wink

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Oczywiście , że tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Myślę ,że dobrze się rozmumiemy.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Chciałbym zostać helperem ,ponieważ lubie pomagać innym.I znam dużo komend.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Gdybym wygrał 1mln napewno jakoś częsć tej kwoty przeznaczył bym do schroniska dla zwierząt ,ponieważ bardzo lubie zwierzęta.Napewno podzielił bym się także z rodzino bo dzięki niej jestem na świecie.Zainwestował bym także w nowy komputer oraz klawiature czy myszkę.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Pierwsze co to patrze na mech ,ponieważ dzięki niemu można zobaczyć kierunki geograficzne.Gdyby jednak nie widział o tym sposobie spróbował bym usłyszeć jakieś dzwieki samochodu.Może koło tego lasu jest jakaś droga.Mógłbym także krzyczeć.
#10
Zgodzę się, ale to nie miejsce na takie żarty. - SandwichBM


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika