!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#7
Twój nick na serwerze: Szybki111PL


Wiek: 18


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jednym z moich zainteresowań jest pożarnictwo, mam tu na myśli wszystko związane ze strażą pożarną, w przeszłości byłem członkiem MDP oraz OSP. Wolny czas spędzam na grze na tym oto serwerze oraz na malowaniu obrazów.


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : Na serwerze zacząłem grać już w 2015 roku pod innym nickiem, niestety po pół rocznej przerwie zapomniałem hasła do konta i założyłem nowe konto w 2017 roku na którym gram do dziś. Na serwer wchodzę właściwie codziennie na co mogą wskazywać posiadane na moim koncie godziny w grze.


Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? : Bez najmniejszego problemu


Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Tak właściwie wyłącznie przez serwer, ponieważ zawszę gdy wchodzę na serwerowego TeamSpeaka, ten jest pusty, jeżeli nadana została by mi ranga napewno postarał bym się go ożywić, tak samo myślę że nie będę miał problemu z nawiązaniem nowych kontaktów.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ? : Głównym powodem jest chęć pomocy nowym graczom, którym już teraz wystarczająco staram się pomagać, a ranga Helpera znacząco by mi w tym pomogła, kolejnym powodem jest niska aktywność reszty ekipy serwera w godzinach wieczornych i nocnych, tak się składa że często siedzę do późna i widzę ludzi spamujących wyzwiskami lecz nie mogę nic z tym zrobić.


Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? : 90% Sumy oddał bym na cele charytatywne a pozostałe pieniądze oddał bym mamie za wysiłek włożony w utrzymanie mnie oraz wychowanie.


Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? : Najważniejsza jest orientacja w terenie, przede wszystkim musiał bym wyznaczyć kierunek północny do którego posłużyła by mi znajomość faktu że kora brzozy po stronie południowej jest bardziej wypłowiała ze względu na szkodliwe działania słońca.

Pozdrawiam ~Szybki111PL
Proszę o nie kopiowanie mojego podania.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Szybki111PL - 08-29-2018, 17:45

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika