!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#3
Twój nick na serwerze:Rezaka

Wiek:20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Grafika - różne przeróbki, obróbki lub też efekty.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:Ze trzy miesiące, ale wcześniej to nie było przesiadywanie tak jak teraz po kilka/kilkanaście godzin.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:Jeżeli będzie taka potrzeba to oczywiście.Codziennie przesiaduje z kolegą grając na serverze.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?: Do nikogo nic nie mam.Nie wiem jak mnie inni postrzegają.W każdym razie najbardziej lubię pytać o coś Sandwicha bo zawsze odpisuję i coś radzi.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:Chce pomóc dla was modów i graczy bo ostatnio zauważyłem duży napływ graczy.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?:Zainwestowałbym w jakiś biznes, który w przyszłości przyniósłby mi dochód.Bo całe życie miliona nie będę mieć.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?:Szukam słońca i według słońca ustalam kierunki i kierunek w którym muszę się kierować.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018) - przez Rezaka - 08-29-2018, 17:35

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika