!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na range HELP (wrzesien 2018)
#31
Główny nick na serwerze: EminuS

Wiek: 17 lat.

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Interesuje się głównie informatyką i psychologią rozwojową. W wolnym czasie raczej spotykam się ze znajomymi lub biegam.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze: Gram od około 2013r. Zwykle po 4-5 dziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: Jeśli będzie taka potrzeba to tak.

Jaki masz kontakt z administracją serwera: Bardzo dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem: Mam spore doświadczenie w byciu administratorem na innych serwerach, co prawda było to około rok temu ale znajomość komend nadal jest bardzo dobra, czy to serwerowych czy typowo dla administracji. Jestem cierpliwy i potrafię w spokoju wytłumaczyć wszystkim graczom poszczególne rzeczy, nie mam problemów z ortografią i z natury jestem raczej miłą osobą Big Grin

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?: Jakąś część zainwestuję w swój rozwój osobisty oraz moich przyszłych dzieci. Za resztę kupiłbym mieszkanie w bloku i założył firmę.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz: Wracam tą samą trasą którą przyszedłem lub szukam ścieżki która jest wydeptana.
#32
Twój główny nick na serwerze: PlatynaZ
Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Rozwijać się w różnych kierunkach, czytać oraz grać mniej lub bardziej zawodowo w League of Legends.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?
Mam aktualnie długą przerwę ale mam ochotę wrócić ze względu na koniec mojej współpracy z gildią USA. (Mam więcej czasu)

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
Tak. (jeśli koniecznie wymagany jest mikrofon pomiń to zgłoszenie)

Jaki masz kontakt z administracją serwera ?
Dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?
Mam dużo wolnego czasu a miło komuś pomóc.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ?
Zainwestuje 50% a drugie 50% wrzucę na opłacalną lokatę w banku.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ?
Idę w kierunku z którego zaczęła się moja przygoda i szukam cywilizacji.
#33
Witam,

Twój główny nick na serwerze: Sittlesx

Wiek: 16

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie przeważnie wychodzę ze znajomymi, a po skończonym spotkaniu korzystam z komputera, czy to do oglądania filmów, grania czy wyluzowania się Tongue


Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Wyspę założyłem w grudniu ub.r, lecz grałem jeszcze wcześniej. Gram codziennie, choć w wakacje nie miałem takiej możliwości, ponieważ byłem za granicą i zbytnio nie miałem czasu, lecz takie wyjazdy przytrafiają mi się rzadko Smile

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Nie widzę żadnych przeciwwskazań. Moim zdaniem lepszą formą pomocy jest rozmowa głosowa, niż chat w grze, ponieważ sprawniej i łatwiej można odpowiadać na różnorodne pytania czy udzielać pomocy.

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Jedynie przez chat. Jakbym został Helperem, starałbym się systematycznie wchodzić na TS'a & Discorda, nie tylko kiedy byłaby taka potrzeba - ale nawet żeby porozmawiać z Graczami niczym kolega z kolegą

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Byłem Helperem na serwerze gdzie grało 200 osób & Właścicielem malutkiego serwera, praca wśród ludzi sprawiała mi przyjemność, a jednocześnie otrzymywałem umiejętności dogadywania się z ludźmi i współpracy, a to w życiu jest bardzo ważne.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Będę szczery, nie to co niektóre osoby, które 100% "oddałyby" na cele charytatywne. Kupiłbym sobie mieszkanko, nie drogie jakieś 200k-250k, wyremontowałbym mamie mieszkanie oraz pomógł finansowo (już to robię, choć mam jedynie 16 lat). Pomógłbym siostrze wyjść na prosto, ponieważ ma trochę pod górkę w życiu. Zainwestowałbym w stanowisko komputerowe. Dla schronisk dałbym z 50 tysięcy złote oraz 50 tyś. na chore dzieci, ponieważ zwierzęta moim zdaniem są tak samo ważne jak i ludzie. Resztę pieniędzy trzymałbym na koncie bankowym, bo nie wiadomo co w życiu się wydarzy, ale na pewno bym ich nie kisił przez wieczność Big Grin

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Robiłem podobny projekt w szkole, choć nie mam pojęcia po co takie pytanie tutaj Big Grin
Szukałbym mchu na drzewie, aby podążać na północ (N), ewentualnie patrzyłbym na słońce, bo jak wiemy słońce wschodzi z wschodu (E), a zachodzi w stronę zachodnią (W). Po drodze nazbierałbym trochę grzybków na obiad, a co.. Smile
#34
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: komandos2008


Wiek: 10

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:piłka norzna na orliku pod szkołą, minecraft, csgo  (mój steam xMati08PL, ranga silwer 3) 

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze?: gram prawie codziennie chyba że mam kare 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?: mam skype tsa tez moge pobrać 

Jaki masz kontakt z administracją serwera?: dobry ostatnio ktoś dostał prze ze mnie bana ale nie pamientam niku

Dlaczego chcesz zostać Helperem? lubie grać w mc i widze że jest nieporządek na tym servie ale mati to naprawi poza tym umiem muwic po brazylijsku i troche po angielsku więc nie będzie problemu z zagranicznymi graczami

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych? Kupie se nowego macbooka i predatora oraz wode z lodowca

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz? lokalizaccja google maps
#35
Karta Rekrutacyjna


Twój główny nick na serwerze: TenZMetina

Wiek: 14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać w gry Szczególnie Na Waszym Serverze

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? 2018

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Dziennie Przynajmniej 3,4h Smile

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? W sumie to jak Czegoś Potrzebuje To Mam Kontakt

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Głównym powodem jest chęć pomocy nowym graczom, którym już teraz wystarczająco staram się pomagać, a ranga Helpera znacząco by mi w tym pomogła, kolejnym powodem jest niska aktywność reszty ekipy serwera w godzinach wieczornych i nocnych, tak się składa że często siedzę do późna i widzę ludzi spamujących wyzwiskami lecz nie mogę nic z tym zrobić.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Napewno Połowa Jest Przeznaczona na Cele Charytatywne Resztę pieniędzy Oddał Bym Mamie Poprostu Za Utrzymywanie mnie od Małego Bobasa Smile

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Najważniejsza Jest Orientacja W Terenie Nie wiem Co bym Zrobił Jak By Była Jakas Droga leśna to Kierował Bym Się Raczej Nią Smile
Pozdrawiam TenZMetina~
#36
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: Iziik7kery

Wiek:14

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Czas Wolny Spędzam Aktywnie Uprawiam Dużo Sportów Np. Piłka Ręczna I Pływanie
.
Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ?:Ogólnie Gram Od 2013 roku Ale Miałem Przerwę i po 3 latach Powróciłem Do Servera

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?:Tak na TeamSpeaku Codziennie W Godzinach Popołudniowych

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontakt Z Administracją Servera mam Dobry Ponieważ Bardzo Długo Się Znamy

Dlaczego chcesz zostać Helperem ?:Chciał Bym Pomagać Graczą Tego Wspaniałego Servera, i uczynić Dużo Dobrego. Chciałbym Wnieść Jeszcze Więcej Dobrego Humoru, Oraz Chciał Bym Dopomóc Naszej Administacji

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? 1/3 tych pieniędzy Dał bym Mojej Babci Która Potrzebuje Lekarstw, A reszte Pieniędzy Zaoszczędził Bym na Natępne lata.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Staram Się nie Panikować, I Bacznie Rozglądam Sie W Poszukiwaniu Drogi Powrotnej.
Pozdrawiam Marcel.
#37
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: ShadowPCH

Wiek: 19 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Sport, Siedzenie przez komputerem (granie, oglądanie filmów, słuchanie muzyki), Jazda na rowerze+Pokemon GO

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Zacząłem grać gdzieś od początku tego roku, 2 miesiące wakacyjne miałem przerwę (praca), teraz mam wolny czas wiec jestem na serwerze codziennie

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? Niestety, jestem w stanie, ale bez użycia mikrofonu :/ (tymczasowo)

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Jedyny kontakt jaki mam to tylko w grze

Dlaczego chcesz zostać Helperem ? Po prostu lubię pomagać innym ludziom nie tylko w Internecie ale tez w ,,Real Life". Boli mnie to gdy widzę nowych graczy na serwerze którzy nie wiedzą jak zacząć a większość nie chce im pomóc :/

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? Szczerze, 50% wydałbym na różnego rodzaju schroniska zwierzęce a resztę wydałbym na potrzeby rodzinne. No i może 1% na serwer ^_^

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Bez paniki idę w jednym kierunku mając nadzieje ze w końcu spotkam jakąś osobę, drogę, szlak lub koniec lasu

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku, oraz szanse na wykazanie się w praktyce Smile
#38
Karta Rekrutacyjna

Twój główny nick na serwerze: seweryn152


Wiek: 14 lat

Zainteresowania, co lubisz robić w wolnym czasie: jazda na rowerze po mieście około 10km z kolegami, granie na sky-block.pl  , pływanie  , spacery , bawienie się grafiką w gimpie

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? Zacząłem grać od czerwca w wakacje codziennie ale jak szkoła to tylko pt po szkole sob niedz

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie ? Tak mam ts3 i discorda tylko gdy aktualizacja discorda to problem ale mikro mam ok

Jaki masz kontakt z administracją serwera ? Kontakt z administracjo taki średni sam nie wiem

Dlaczego chce zostać Helperem ? Bo lubię pomagać innym i nawet pomogłem kilku gościom robić kaktusiarkę i dlatego lubię pomagać ludziom

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? Nie panikuję patrze w która stronę szłem jak zapomniałem to sprawdzam mech jak jest na północy to idę na południe lub idę do światła

Mam nadzieje, że dostane to rangę Wink Pozdrawiam Seweryn :Smile   oraz całą administrację :Smile
#39
Twój główny nick na serwerze: Irishka98

Wiek: 20

Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: 
- Uczę się języków obcych, gotuję

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze? 
- Aktualną wyspę mam od sierpnia 2017, a pierwszy kontakt z serwerem miałam już pare lat temu.
Ostatnio wchodziłam na innych nickach częściej niż na Irishka98, ale praktycznie codziennie.

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie?
- Na obu.

Jaki masz kontakt z administracją serwera?
- Sądzę, że dobry.

Dlaczego chcesz zostać Helperem?
- Lubię pomagać innym osobom, więc czemu by nie pomagać Administracji?

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych?
- Zainwestuję w przyszłość.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz?
- Sprawdzam położenie słońca i idę za nim szukając końca lasu.
#40
Twój nick na serwerze: MrocznyRycerz3


Wiek: 17


Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Wolnym czasie lubię chodzić na zajęcia z MMA które chodzę od niedawna ale bardzo mi się to spodobało.Często gram na komputerze więc bez żadnego problemu bym był aktywny.

Od kiedy i jak często grasz na naszym serwerze ? : Na serwerze zacząłem grać już od 2016 roku pod innym nickiem, niestety dostałem bana za przez przypadkowe napisanie Ip innego ts i bot dał mi perma. 

Czy jesteś w stanie być aktywny na serwerowym ts-ie lub Discordzie? : Bez najmniejszego problemu mogę siedzieć długo i często.


Jaki masz kontakt z administracją serwera ? : Tak właściwie wyłącznie przez serwer, ponieważ zawszę  gdy tylko na niego wejdę  jest tam pustka, jeżeli nadana została by mi ranga na pewno postarał bym się go ożywić i nabrać nowych kontaktów z administracją.


Dlaczego chcesz zostać Helperem ? :  Chcę jak najbardziej pomagać nowym graczom którzy nie wiedzą jak łatwo zarobić, ale również taki gracz może zostać łatwo oscamowany a tego byśmy nie chcieli bo takie coś może go od razu zniechęcić do grania na serwerze.

Co zrobisz gdy wygrasz milion złotych ? : Zabrał bym mamę za granicę na długie wakacje żeby mogła odpocząć od wszystkiego i od wszystkich. Ale również pomógłbym potrzebującym.

Zgubiłaś/eś się w lesie i nie masz telefonu, co robisz ? : Po 1 nie panikuje bo to mi w niczym nie pomoże spróbował bym na pewno znaleźć jakiś ludzi jeżeli to by się nie udało to oczywiście jakieś dobre miejsce na nocleg.
Pozdrawiam MrocznyRycerz3


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika