!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amnestia czy coś
#1
Heart 
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: orkwich
Za co zostało zbanowane?: Podanym powodem jest "przekupstwo administracji", nie zagłębiając się w to czy miało to miejsce, był to raczej ban za całokształt
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Eninova (chyba)
Byleś już przedtem karany?: Przedtem i potem
Czemu prosisz o odbanowanie: Chciałbym wejśc na serwer na swoim koncie. Mam bana od ponad pięciu lat, a w tym czasie serwer opustoszał. Myślę, że wszystkie konta, które były kiedyś zbanowane mogą zostać odbanowane, ktoś mógłby chcieć wejść powspominać. Ponadto wydaje mi się również, że 5lat bana było wystarczające nie wspominając zbanowania również kont wszystkich osób z którymi grałem, takich jak Cyberheart i Kamil77. Jakby to ktoś przeczytał to miło by było gdyby te 3 konta mogły zostać odbanowane zanim serwer umrze śmiercią naturalną.

Pozdrawiam
orkwich
#2
Jestem zdania że niezależnie od sytuacji temat jest już dawno zamknięty a powracanie do niego nie ma najmniejszego sensu.
Zamykam temat. Pozdrawiam.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika