!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer?
#1
Question 
Na stronie sky-block.pl jest napisane, że serwer jest offline, w MC też "can't connect to the server".
Czy to oznacza, że Ganda razem z nowym rokiem przestał płacić za serwer i to koniec?
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
Nie znasz sytuacji a się wypowiadasz. Po co tworzenie jakiś swoich teorii które są tutaj zbędne i dodatkowo mylne.

Nie ładnie pokazywać prywatne rozmowy ale przytoczę tylko cytat rozmowy z Gandafluxem z 20.11.22r. w której zapytałem go czemu serwer jest OFF odpowiedział mi na to "Przecież tam i tak nikt nie gra :-P" - serwer został włączony po czym po niecałym miesiącu serwer został wyłączony z powodu braku frekwencji co nas w sumie nie dziwi.
Niestety podejmuje on sam te decyzje, mimo próśb udostępnienia nam serwera aby móc go odbudować prośby odbijają się echem.
Mimo wystosowania dość ofensywnej wiadomości z prośbą chociaż o odpowiedź na to co napisałem zostałem wręcz opluty jak każdy dotychczasowy moderator czy helper.

Niestety ale z powodu braku informacji od samego Gandafluxa - co dalej z serwerem?

OGŁASZAM ŻE SERWER ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Przykro mi że w taki sposób Gandaflux rozwiązuje sprawy, wystarczyłoby chociaż słowo że zamyka serwer oraz jakieś podziękowania za opiekę którą wykonywaliśmy charytatywnie niektórzy przez rok niektórzy przez klika lat.

Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas, pozdrawiam [MOD] Zackiee!  

FAQ   Huh
- Czy zostanie on reaktywowany? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy zostanie on włączony chociażby żeby wejść i chwilę powspominać stare dobre czasy? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy będzie nowy serwer, nowsza wersja itp itd ? - Nie wiem nie od nas to zależy
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania piszcie czy to na discorda czy tutaj pod tematem.

PS. Jeżeli coś się odmieni właścicielowi serwera i poinformuje nas o swoich działaniach na pewno dostaniecie ode mnie informacje tutaj na forum lub na discordzie.
#3
(01-21-2023, 20:25)Zackiee napisał(a): Nie znasz sytuacji a się wypowiadasz. Po co tworzenie jakiś swoich teorii które są tutaj zbędne i dodatkowo mylne.

Nie ładnie pokazywać prywatne rozmowy ale przytoczę tylko cytat rozmowy z Gandafluxem z 20.11.22r. w której zapytałem go czemu serwer jest OFF odpowiedział mi na to "Przecież tam i tak nikt nie gra :-P" - serwer został włączony po czym po niecałym miesiącu serwer został wyłączony z powodu braku frekwencji co nas w sumie nie dziwi.
Niestety podejmuje on sam te decyzje, mimo próśb udostępnienia nam serwera aby móc go odbudować prośby odbijają się echem.
Mimo wystosowania dość ofensywnej wiadomości z prośbą chociaż o odpowiedź na to co napisałem zostałem wręcz opluty jak każdy dotychczasowy moderator czy helper.

Niestety ale z powodu braku informacji od samego Gandafluxa - co dalej z serwerem?

OGŁASZAM ŻE SERWER ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Przykro mi że w taki sposób Gandaflux rozwiązuje sprawy, wystarczyłoby chociaż słowo że zamyka serwer oraz jakieś podziękowania za opiekę którą wykonywaliśmy charytatywnie niektórzy przez rok niektórzy przez klika lat.

Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas, pozdrawiam [MOD] Zackiee!  

FAQ   Huh
- Czy zostanie on reaktywowany? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy zostanie on włączony chociażby żeby wejść i chwilę powspominać stare dobre czasy? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy będzie nowy serwer, nowsza wersja itp itd ? - Nie wiem nie od nas to zależy
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania piszcie czy to na discorda czy tutaj pod tematem.

PS. Jeżeli coś się odmieni właścicielowi serwera i poinformuje nas o swoich działaniach na pewno dostaniecie ode mnie informacje tutaj na forum lub na discordzie.

to tyle dzięki wszystkim
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#4
(01-21-2023, 20:25)Zackiee napisał(a): Nie znasz sytuacji a się wypowiadasz. Po co tworzenie jakiś swoich teorii które są tutaj zbędne i dodatkowo mylne.

Nie ładnie pokazywać prywatne rozmowy ale przytoczę tylko cytat rozmowy z Gandafluxem z 20.11.22r. w której zapytałem go czemu serwer jest OFF odpowiedział mi na to "Przecież tam i tak nikt nie gra :-P" - serwer został włączony po czym po niecałym miesiącu serwer został wyłączony z powodu braku frekwencji co nas w sumie nie dziwi.
Niestety podejmuje on sam te decyzje, mimo próśb udostępnienia nam serwera aby móc go odbudować prośby odbijają się echem.
Mimo wystosowania dość ofensywnej wiadomości z prośbą chociaż o odpowiedź na to co napisałem zostałem wręcz opluty jak każdy dotychczasowy moderator czy helper.

Niestety ale z powodu braku informacji od samego Gandafluxa - co dalej z serwerem?

OGŁASZAM ŻE SERWER ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Przykro mi że w taki sposób Gandaflux rozwiązuje sprawy, wystarczyłoby chociaż słowo że zamyka serwer oraz jakieś podziękowania za opiekę którą wykonywaliśmy charytatywnie niektórzy przez rok niektórzy przez klika lat.

Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas, pozdrawiam [MOD] Zackiee!  

FAQ   Huh
- Czy zostanie on reaktywowany? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy zostanie on włączony chociażby żeby wejść i chwilę powspominać stare dobre czasy? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy będzie nowy serwer, nowsza wersja itp itd ? - Nie wiem nie od nas to zależy
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania piszcie czy to na discorda czy tutaj pod tematem.

PS. Jeżeli coś się odmieni właścicielowi serwera i poinformuje nas o swoich działaniach na pewno dostaniecie ode mnie informacje tutaj na forum lub na discordzie.
Edit: 24.01.2023
Mam inne informacje Wink
[Obrazek: why.png]
#5
Co, reaktywacja będzie? Może wyspy się chociaż zapiszą?
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#6
(01-21-2023, 20:25)Zackiee napisał(a): Nie znasz sytuacji a się wypowiadasz. Po co tworzenie jakiś swoich teorii które są tutaj zbędne i dodatkowo mylne.

Nie ładnie pokazywać prywatne rozmowy ale przytoczę tylko cytat rozmowy z Gandafluxem z 20.11.22r. w której zapytałem go czemu serwer jest OFF odpowiedział mi na to "Przecież tam i tak nikt nie gra :-P" - serwer został włączony po czym po niecałym miesiącu serwer został wyłączony z powodu braku frekwencji co nas w sumie nie dziwi.
Niestety podejmuje on sam te decyzje, mimo próśb udostępnienia nam serwera aby móc go odbudować prośby odbijają się echem.
Mimo wystosowania dość ofensywnej wiadomości z prośbą chociaż o odpowiedź na to co napisałem zostałem wręcz opluty jak każdy dotychczasowy moderator czy helper.

Niestety ale z powodu braku informacji od samego Gandafluxa - co dalej z serwerem?

OGŁASZAM ŻE SERWER ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY

Przykro mi że w taki sposób Gandaflux rozwiązuje sprawy, wystarczyłoby chociaż słowo że zamyka serwer oraz jakieś podziękowania za opiekę którą wykonywaliśmy charytatywnie niektórzy przez rok niektórzy przez klika lat.

Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas, pozdrawiam [MOD] Zackiee!  

FAQ   Huh
- Czy zostanie on reaktywowany? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy zostanie on włączony chociażby żeby wejść i chwilę powspominać stare dobre czasy? - Nie wiem nie od nas to zależy
- Czy będzie nowy serwer, nowsza wersja itp itd ? - Nie wiem nie od nas to zależy
Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania piszcie czy to na discorda czy tutaj pod tematem.

PS. Jeżeli coś się odmieni właścicielowi serwera i poinformuje nas o swoich działaniach na pewno dostaniecie ode mnie informacje tutaj na forum lub na discordzie.

Nie wiem skąd takie informacje ale sa nieprawdziwe i serwer już działa. Nie dziękujcie
#7
Tak? i co takiego się zmieniło na tym serwerze względem tego co było?
Dalej jest 0 osób, dalej są blokady na lejki oraz dalej serwer jest nie grywalny przy większej ilości osób (mówię tutaj nawet o 10 osobach online) oraz dalej jest stara 1.7.x do 1.8.x wersja o której wszyscy zapomnieli.

Odnosisz się do tematu który został poruszony 2-tygodnie temu w między czasie Gandaflux uruchomił serwer i jedynie co się zmieniło to naprawił w końcu /is rank Smile
Nie wiem kim jesteś czy nowym czy starym graczem, obstawiam że nowym skoro nie znasz zachowania Gandy.

Komentować post w sposób "informacje są nieprawdziwe" przy czym temat jest sprzed 2-óch tygodni gdzie faktycznie serwer został zamknięty bez informowania kogokolwiek z administracji i przez prawie 2 tygodnie był OFF. Dopiero gdy Lolek poruszył temat postanowiłem odpowiedzieć w taki sposób aby rozwiać niepotrzebne wątpliwości oraz uspokoić ludzi którzy po prostu męczą mi discorda raz w miesiącu co z serwerem. Dodatkowo Sandwich kontaktował się z samym Gandafluxem co chyba poskutkowało uruchomieniem serwera, ale powstanie pytanie - co dalej?

EDIT:
Chciałbym tylko dodać że Gandaflux podejmuje każdą decyzje sam o każdym wyłączeniu czy włączeniu serwera my w administracji nie dostajemy żadnych informacji że serwer będzie ON/OFF więc również stąd ta reakcja i taka odpowiedz pod tematem Lolka.
#8
to i tak pewnie koniec nawet strona serwera certyfikat straciła
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#9
(02-02-2023, 15:27)Zackiee napisał(a): Tak? i co takiego się zmieniło na tym serwerze względem tego co było?
Dalej jest 0 osób, dalej są blokady na lejki oraz dalej serwer jest nie grywalny przy większej ilości osób (mówię tutaj nawet o 10 osobach online) oraz dalej jest stara 1.7.x do 1.8.x wersja o której wszyscy zapomnieli.

Odnosisz się do tematu który został poruszony 2-tygodnie temu w między czasie Gandaflux uruchomił serwer i jedynie co się zmieniło to naprawił w końcu /is rank Smile
Nie wiem kim jesteś czy nowym czy starym graczem, obstawiam że nowym skoro nie znasz zachowania Gandy.

Komentować post w sposób "informacje są nieprawdziwe" przy czym temat jest sprzed 2-óch tygodni gdzie faktycznie serwer został zamknięty bez informowania kogokolwiek z administracji i przez prawie 2 tygodnie był OFF. Dopiero gdy Lolek poruszył temat postanowiłem odpowiedzieć w taki sposób aby rozwiać niepotrzebne wątpliwości oraz uspokoić ludzi którzy po prostu męczą mi discorda raz w miesiącu co z serwerem. Dodatkowo Sandwich kontaktował się z samym Gandafluxem co chyba poskutkowało uruchomieniem serwera, ale powstanie pytanie - co dalej?

EDIT:
Chciałbym tylko dodać że Gandaflux podejmuje każdą decyzje sam o każdym wyłączeniu czy włączeniu serwera my w administracji nie dostajemy żadnych informacji że serwer będzie ON/OFF więc również stąd ta reakcja i taka odpowiedz pod tematem Lolka.
Nie wiem co z was za administracja ale wydaje mi się że informacje podawane przez was powinny być weryfikowane.  Smile
Po 1 Ganda nie wyłaczył serwera tylko serwer dostał crusha i nikt się do niego nie odezwał w tej sprawie.
Po 2 to nie dzięki Sandwichowi serwer odpalił tylko po mojej ingerencji.
#10
Weryfikowanie informacji powiadasz?
Przytoczę Ci wiadomość mam nadzieje że Sandwich nie będzie miał mi tego za złe.
Sandwich napisał do właściciela serwera z pytaniem czy serwer jest już "martwy" po czym sam właściciel odpisał "No chyba tak, więc można uznać że trup" w jaki sposób rozumiesz tą wiadomość? Nie widzę w tej wiadomości wątku o tym że serwer wraca do żywych.
Dla Ciebie samo uruchomienie to sukces? Gratuluje! To samo zrobiłem w listopadzie.
Wydaje mi się że sam właściciel powinien doglądać swojego serwera przynajmniej raz na dzień a serwer był martwy przez około dwa tygodnie a patrząc na poprzednią wiadomość od właściciela w moją stronę "przecież tam i tak nie gra" no to wybacz czy w taki sposób podchodzi się do sprawy oraz do własnej administracji która sama do niego wypisywała z prośbami o to aby wziąć się w garść? to zawsze była wymówka lub brak odpowiedzi.

Dodatkowo serwer w tej samej postaci czyli 0 osób online jest od około 2-óch lat. Co nie wejdę a aktualnie z administracji wchodzę na serwer najczęściej zawsze napotykam 0 osób - fakt zdarzyło się że ktoś wszedł i nawet zamieniłem z tymi osobami parę słów ale zawsze kończyło się na tym samym.

Nie buduj z siebie postaci bohatera ponieważ nic z tym więcej nie zrobisz. Serwer wymaga budowy od podstaw a nie bohatera który napisał e-mail z prośbą o uruchomienie serwera. Gratuluje Ci uzyskania kontaktu z właścicielem serwera (i oby tak trzymać!) ale nie licz na nic więcej ponieważ do zmian czegokolwiek trzeba mieć jeszcze chęci - i na tym myślę można zamknąć temat.

Mamy nawet teraz głupią sytuacje.
Wygasł certyfikat strony który został nałożony 04.11.22r. (ponieważ też wygasł i sam napisałem w tej sprawie do właściciela z informacja)
Certyfikat był ważny do wczoraj czyli 02.02.23r. godz. 11;50 - dalej nie został wgrany nowy certyfikat. (EDIT. Zgłosiłem mu ten fakt i certyfikat został poprawiony)

I czyja jest wina:
Nasza ponieważ nie panujemy nad nawet takimi szczegółami i przepraszam że w notesie nie odnotowałem że certyfikat jest ważny do 02.02?
Czy może właściciela który pokazuje jak mocno go to nie interesuje. Jest to w jego interesach aby takie sprawy mieć na uwadze tak mi się wydaje.

Mogę takich spraw wyciągać mnóstwo gdzie było coś zgłaszane a nie było nawet tknięte ale po co? Nie o to chodzi w tym temacie.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika