!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban dragons
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane:. Dragons i spółka
Za co zostało zbanowane?: perm (cheaty)
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Zackiee
Byleś już przedtem karany?:  jasne
Czemu prosisz o odbanowanie: Chciałbym uprzejmie poprosić o odbanowanie, ponieważ troche się napracowałem przy tym koncie a chciałbym jeszcze coś na nim porobić. przyznaje, używałem programu do szybszego zbudowania platformy, która potrzebna mi była do pewnej budowli, nie spodziewałem się aż takich konsekwencji nawet pomimo moich wcześniejszych 'przewinień' na serwerze, a tymbardziej tego, że przez moją głupotę zostali pociągnięci do odpowiedzialności również moi znajomi. 
Obiecuje poprawę, i mam nadzieje, że również ze względu na małą aktywność na serwerze jest szansa na zdjęcie bana/blokady na sklep.
#2
Witam!
Odrzucam prośbę, nie jest to twoje pierwsze przewinienie.
Niezależnie od sytuacji ban za programy wspomagające grę to zawsze PERM tyczy się to wszystkich graczy tego serwera.
Wybacz, ale jesteś sam sobie winien.
Pozdrawiam.
#3
Jeszcze nie widziałem ani jednego PERM'a z blokadą na sklep za używanie programów wspomagających, więc stąd moja prośba chociażby o odblokowanie sklepu www
poza tym, dalej nie wiem, dlaczego do odpowiedzialności zostali pociągnięci również znajomi z wyspy, jak to ja przewiniłem.
#4
Równie dobrze kolega mógłby Ci przekazać konto i mógłbyś kontynuować swój proceder. Dodatkowo jaką mamy pewność że już posiadając tak owe cheaty nie korzystałeś z czegoś jeszcze lub od dłuższego czasu.
Jeżeli chodzi o twoja osobę jesteś jedną z recydyw tego serwera co przyczyniło się do surowszej kary - jesteś również starym graczem co wydaje mi się powinno to przejść również na twoje doświadczenie i wiedzę w jaki sposób serwer działa. Jest to decyzja moja i Sandwicha.

PS. Prosiłbym abyś nie truł innym ludziom tyłka przekazując jakieś "pisma" inni też mają swoje sprawy i życie.
Pozdrawiam!
#5
Znam historie dragona.

Ale tez odrzucam, za swoje bledy trzeba placic. Gdybysmy wszystkim dawali Unbany bo "sie poprawia", to nawet nie mysle jaki chaos by powstal.
I duzo bylo mowione i byles wiele razy ostrzegany.

Zamykam
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika