Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Dragons =]
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane:. Dragons i reszta roznych takich
Za co zostało zbanowane?: perm
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Zackiee
Byleś już przedtem karany?: kiedyś sie zdarzyło raz tu raz tam
Czemu prosisz o odbanowanie: Słonecznego dnia 12.10.22 chciałem wejść sobie na serwer pobawić się w zawodowego stawiacza bloków i wtem okazało się, że zostałem permanentnie zbanowany wraz z moimi znajomymi oraz multikontem przez użytkownika Zackiee i chciałbym się dowiedzieć co przeskrobałem, że dostałem taką karęserdeczne pozdrowienia =]
 
#2
Witam, już pomijając fakt że w pytaniu "Czemu prosisz o odbanowanie" miałeś napisać prośbę o unbana a nie pytanie "Za co?" ale z racji że bardzo Cię lubię stwierdziłem że Ci odpiszę.

Bana dostałeś za korzystanie z nielegalnych programów/modów gry. Tutaj Ci przypomnę taki punkt z regulaminu, łap "Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym."

Zostały udostępnione mi dowody i po kontakcie z Sandwich'em został nałożony perm (chyba nie muszę Ci wyjaśniać ictusik na czym polega owy ban) dodatkowo ban poleciał na cała wyspę mam na myśli na wszystkie dodane tam konta bez względu na to czy to kolega, koleżanka czy chłopak.

Również serdecznie pozdrawiam! Miłego dnia Smile
#3
o masz perm za cheaty
jak obiecuje poprawe to jest opcja zdjęcia owego bana?
pozdrowionka =]
#4
Nie ma opcji, grałeś tutaj przecież tyle czasu znasz zasady. Jaką mam pewność że akurat tylko w tym momencie wykorzystywałeś cheaty?
Temat do zamknięcia, pozdrawiam i życzę miłej nowej gry!


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika