!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za udostępnienie dsc
#1
Nick: BakteriaYT
Za co zostało zbanowane?: Podanie linku dsc
Od kogo z administracji dostałeś kare?: AutoBan
Byleś już przedtem karany?: Nie
[color=#777777][font=tahoma, sans-serif, arial][b]Czemu prosisz o odbanowanie: Wróciłem na serwer po 2 latach nie obecności, i nie wiedziałem że jest nadal ban za podanie dsc, znalazłem kolegę o nazwię Varian który prosił mnie o dsc. Bardzo za to przepraszam, ale to był wypadek.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Przepraszam ze tak dlugo trwalo.
2 Lata temu bylo glosno dyskutowane na ten temat i za reklamy zawsze byl pernamentny ban. Czekam na decyzje innych, potem zdecyduje.
[Obrazek: why.png]
#3
Tak naprawdę nie mamy pewności jaki discord został podany, mam skrytą nadzieje że serwerowy. Nie mamy wglądu do historii chatu, prosić Gande to cud tak naprawdę.

Szczerze mówiąc przyglądając się sytuacji na serwerze + to że nie widzę żadnych innych przewinień z ręki tego gracza jestem za UB.
Choć na przyszłość pamiętać że serwerowy discord wyświetla się automatycznie na chat co jakiś czas.

Pozdrawiam!


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika