!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włam na konto??
#1
Witam, w maju tego roku ostatni raz się logowałem na serwer i było wszystko w porządku a dziś jak się zalogowałem i wszedłem na swoją wyspę to zauważyłem małe ubytki na niej a w skrzyniach nie było wartościowych przedmiotów a co najważniejsze na koncie miałem około 11mln nie pamiętam dokładnie teraz mam 0$. Mam do wyspy dodane 3 osoby ale jestem w 100% pewny że to nikt z nich bo nie grają w MC a przede wszystkim nie zabrali by mi kasy z konta. 21 maja pisałem maila do właściciela z prośbą o przeniesienia svipa, właściciela wyspy oraz pieniędzy na inny nick i nie dostałem odpowiedzi ale sprawdziłem czy tego nie zrobił i okazało się że nie. Nie wiem czy to włam na konto czy jakiś błąd ze strony serwera ale gram na tym serwerze od grudnia 2014r i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło.
#2
"W maju tego roku ostatni raz sie zalogowalem na serwer"

Mamy teraz sierpien, mozliwe ze minely 90/120 dni od twojego ostatniego logowania i sie konto zresetowalo przez wlasnie nieaktywnosc na serwerze.
[Obrazek: why.png]
#3
Tak? A dlaczego dalej miałem wyspę na której dalej mam właściciela?? A poza tym z tego co pamiętam to owszem przez nieaktywność usuwa się ale tylko wyspa a nie stan konta.
#4
Stan konta Jak I tez wyspa. W ogole pieniadze 90 a wyspa po 120 dniach. Dokladnie musze Sie doinformowac. Ale na 100% nie miales wlama.
[Obrazek: why.png]
#5
To wyspa byłaby nienaruszona i w skrzyniach byłyby wartościowe rzeczy które miałem a teraz został sam syf.. Chciałbym prosić Administratora o sprawdzenie logowania się użytkownika o nicku "Gangus" między 21.05.2018 a 22.08.2018 i sprawdzić czy ip jest powiązane jeszcze z innym kontem.
#6
Kasa mogła się usunąć przez upływ czasu ale czy jesteś w 100 % pewny że miałeś te itemy w skrzyniach ?Czy może je gdzieś przekładałeś ?
#7
Jestem pewny nawet 1000%. Dodam jeszcze że przy respie na wyspie była taka malutka przepalarnia zbudowana z bloków żelaza, a teraz zostały tylko skrzynki Tongue czyli ewidentnie ktoś tam majstrował. Do mojego konta nie ma nikt dostępu, mam 3 osoby dodane do wyspy jedna osoba to moja dziewczyna a dwa pozostałe konta najeżą do kumpla który nie gra już od dawna w mc. Ja absolutnie nie będę się wykłócał o zwrot wszystkiego bo to jest dziecinne, chcę tylko wiedzieć co tak naprawdę się stało.
#8
Największym problemem jest to, że Właściciel nie będzie się taka sprawa zajmował.

Strzelam, iż bardziej osoby z twojej wyspy tego dokonały. Tylko o tym nie wiesz.


Temat zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika