!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] _Zarabianie_
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: _Zarabianie_
Za co zostalo zbanowane?: Prowokowanie graczy
Od kogo z administracji dostales kare?: Mars
Byles juz przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: ponieważ całą konwersacje zaczął Mars, który mnie sprowokował do dalszej konwersacji.
Mars zacznij słuchać się starszych i bardziej doświadczonych moderatorów, którzy twierdzą, że twoje działania były przesadzone i nie raz zwracali ci uwagę. Potrzebujesz dużego "opierdzielu" od właściciela? Nie tylko ja się skarzę na twoje działania. I nawet nie masz zamiaru rozmawiać o tym ze mną. Większość ludzi śmieje się z twoich kar chodź ci tego nie pokazuje, ale w trakcie ostatecznego zdania właściciela zobaczysz, że nie jesteś bezkarny. Nie wystarczy wyżalenie się komuś innemu. 
Na tą chwilę zakończam dyskusje ale w przyszłości nie będziesz mógł "wszystkiego" i mówiąc że masz dobre plecy wraz z twoim bratem.

Nie proszę ciebie Mars o dalszą konwersacje tylko o wypowiedz innych czy mut był słuszny ich zdaniem.
ps. Nie dopytuj się o czym rozmawiałem z poszczególnymi osobami bo niektóre sprawy nie dotyczą ciebie, nie kłam, że "jest krzywo" bo napisałeś że brzydko buduje.
#2
_Zarabianie_

Juz 2 razy zostala Odrzucona twoja prosba.
Jak chcesz dyskutowac to napisz na pw do Marsa przez Forum lub Inna droga komunikacji.

Zamykam.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika