!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] _Zarabianie_
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: _Zarabianie_
Za co zostalo zbanowane?: Prowokowanie graczy
Od kogo z administracji dostales kare?: Mars
Byles juz przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: ponieważ całą konwersacje zaczął Mars, który mnie sprowokował do dalszej konwersacji, zapytałem się go
"Czy Burasek to twój chłopak?" a jednocześnie dostałem muta na 7 dni wraz z groźbą o dostanie perm bana. Po całej sytuacji napisał:"_Zarabianie_ nazwał mnie gejem".
Proste pytanie: Czy zdanie pytające i twierdzące to jedno i to samo? Zdanie pytające pyta nie twierdzi a zadałem zdanie pytające, które nie twierdziło, że jest gejem.
Powód, który dał Mars nie ma najmniejszego sensu, ponieważ to on pierwszy zaczął dialog po przez komentowanie budowli, którą zbudowałem jednemu z graczy w głupiej grze komputerowej pt "Minecraft" i nakręcił mnie do dalszej konwersacji. Uważam, że sprawa by nie miała miejsca, gdyby Mars mnie nie "sprowokował". Utrudnianie graczom gry nie prowadzi do rozwoju serwera tylko do jego upadku, więc nie wiem dlaczego Mars działa na niekorzyść serwera i działa na jego szkodę. Mars, który nie kieruje się regulaminem tylko własnym
rozumowaniem nie nadaje się na materiał na przyszłego moderatora. To nie jest pierwsza sprawa kiedy Mars kieruje się własnym zdaniem a nie regulaminem.
Lubie kogoś czy nie lubię to nie jest powód do dawania dłuższych kar. Proszę Pana Wojciecha o dowiedzeniu się więcej o działaniu swojej administracji na przykładach wielu graczy, którzy zostali kiepsko potraktowani. Mam nadzieje że gracze, którzy bardziej nadają się na materiał na moderatora zostaną awansowani albo dostrzeże pan innych graczy, którzy nie idą zasadą "tego bardziej lubię to dostanie mniejszą karę, tego mniej lubię dostanie większą karę".
Podziwiam helpera o nicku: Ali3N10, który kieruje się rozwojem serwera i dobrem graczy, zawsze chętnie pomaga innym. Uważam, że nie ma porównania Marsa do innych moderatorów, ponieważ jest samolubny i arogancki. Uważa się za najlepszego, ponieważ czuję się bezpiecznie i bezkarnie.
Prosiłbym cię Mars żebyś odpowiedział na powyższe fakty. Mam nadzieje, że nie "obsrasz zbroi" i opowiesz na to i że twoi koledzy z administracji nie będą kryli twojego zachowania i nie chodzi o "krycie dupy" tylko zrobienie serwera lepszym.
Pozdrawiam, _Zarabianie_.
#2
Poinformuje Marsa, zeby tutaj sie wypowiedzial na ten temat. Na ten czas zablokuje pisanie postow.
[Obrazek: why.png]
#3
Po pierwsze to nie twoja pierwsza prowokacja i mute więc masz recydywę. Pełno graczy się na ciebie skarży, że jesteś toksyczny lub im grozisz. Prowokujesz administrację i nawet byłą administrację. Szukasz po Internecie na nich jakieś "haki" . Kto normalny szuka kogoś przeklejek na pastebinie? Piszesz kompletne bzdury. Napisałem ci, że zbudowałeś krzywo i brzydko spawn u kolegi na wyspie z którym gram. Ty zacząłeś mnie wyzywać. Nie byłem na main koncie kochany nawet przed mute nie wiedziałeś, że to ja. Później wysłałeś swojego kolegę żeby mnie na pw wyzywał i się dziwisz, że nie chciałem z tobą gadać?
Działanie na szkodę serwera? A przypomnij za co twoje pierwsze konto ma bana? Czemu ludzie się cieszyli jak cię wyciszono Hmm? Wnioskuję o permbana dla ciebie.
Zamykam.
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika