!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O co w tym chodzi?
#1
Question 
O co w tym chodzi?
W tym dziale możesz "opatentować" swój sklep czy inną budowlę zrobioną przez ciebie. Oczywiście nie patentujemy rzeczy typu platforma ze złota czy kaktusiarka, czy też bardzo podstawowe budowle bez większego zaawansowania estetycznego. Patenty proszę zamieszczać w poście o nazwie "Patenty", możesz też dodać zdjęcie dla ułatwienia sprawy. Każdy patent będzie zatwierdzany przez administratora. Zakaz kopiowania budowli z internetu lub które nie są autorskie. Kopiowanie czyiś oryginalnych budowli grozi banem!
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#2
Nie patentuejmy mechanizmów!
[img=0x0]https://media.giphy.com/media/uXh49JnIXjTu8/giphy.gif[/img]
#3
W związku z opuszczeniem administracji przez Marsa, dział patentów przechodzi pod moją opiekę, a zgodę na wydawanie i odrzucanie patentów mają wszyscy moderatorzy.

W celu uniknięcia dowolnych pytań tworzę małe FAQ:

1. Dlaczego odrzucono mój patent? Przecież to jest super! ~ Patenty odrzucamy w sytuacji gdy nie są innowacyjne, a są zwykła, podstawową budowlą.
2. Dlaczego odrzuciliście mój mechanizm? Przecież to mój pomysł! ~ Mechanizm? Twój pomysł? Uważaj, bo ci zrobię egzamin z elektroniki i znajomości bramek logicznych, szybko się okaże że wygrzebałeś to z internetu. NIE PATENTUJEMY MECHANIZMÓW.
3. Odrzuciliście mój patent, czemu? Przecież napisałem, że cała wyspa. ~ Faaaajnieee... A jak mam zwiedzić całą wyspę, żeby wydać na nią patent? A co z rzeczami które co chwila dobudowujesz, a są to jakieś podstawowe pierdoły? Nie patentujemy WYSP tylko BUDOWLE. Widać różnicę?

P.S. 1 Posty, które wychodzą poza regulamin, czyli te dotyczące tylko CAŁYCH WYSP, tylko MECHANIZMÓW będą kasowane. Panenty w których jest kilka rzeczy, w tym np. cała wyspa będą akceptowane częściowo.

P.S. 2 Wyjątkiem panentu na wyspę są kompleksy budowli na wyspie, którego dobrym przykładem może być wyspa użytkownika EniNova, ze względu na innowacyjne zagospodarowanie przestrzeni na całych wyspach, wyłączając z niego elementy podstawowe. W przypadku wysp tego typu, mogą pojawić się wyjątki od zasady niepatentowania wysp.
W momencie przyznania patentu na taką wyspę, z patentu wyłączone automatycznie zostają wszystkie podstawowe, nieinnowacyjne budowle.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika