!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: INSPEKTOR
Za co zostało zbanowane?: ZAKAZ
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Cześć, z góry chciał bym przeprosić cała administrację za moje zachowanie w ubiegłym roku. Wiem że popełniłem bardzo dużo błędów które bym starał się poprawić takie jak: Obrażanie innych graczy, źle zachowanie na chacie, obraza oraz zle słownictwo w stronę administracji. Zakaz zkst mi nadany przez to że poczułem się zapewnię i zaczalem wypisaywac głupoty do moderatora Mars takie jak "gówno mi zrobisz". Proszę o zdjęcie zakazu. Bardzo przepraszam za moje zachowanie i będę się starał aby więcej tych błędów nie popełniać. Wiem, popełniłem bardzo dużo innych błędów ale nie pamiętam więcej niż wymieniłem u góry. Bo nie oszukujmy się minął już ponad rok od nałożenia na mnie zakazu gry. Chciał bym przeprosić Marsa za moje zachowanie ale z tego co wiem już nie jest w administracji i nie obchodzą go moje przeprosiny. Bardzo proszę o zdjęcie zakazu gry. Chcę wrócić do gry jak dawniej. Będę już grzeczny oraz uprzejmy dla innych graczy. Życzę miłego dnia/wieczoru każdemu czytającemu ta apelacje. Mam nadzieję że rozpatrzycie pozytywnie apelacje. 
#2
Cześć!
Z tego co widzę konto INSPEKTOR nie zostało zbanowane z powodem zakaz a nawet i nie od Marsa.
Rozumiem że treść unbana opiera się raczej o prośbę o ściągnięcie zakazu. Dodatkowo konto INSPEKTOR nie ma już nawet wyspy - usunięta automatycznie przez plugin.

Ale wracając, jak dla mnie nie ma problemu abyś wrócił na serwer choć i ja i ty wiemy jakie miałeś przewinienia i chciałbym abyś je choć trochę sobie przypomniał i je tutaj wypisał z tego powodu żebyś zrozumiał jak cienka jest ta nitka na której stoisz aktualnie.

Jak dla mnie nie ma problemu abyś dostał ściągniecie zakazu lecz bez UB na inne konta ponieważ widzę że tutaj powody bywały różne, po prostu tworzysz sobie nick i zaczynasz od nowa.

Z góry zaznaczam że z mojej strony będziesz bacznie obserwowany i kolejne przewinienie będzie skutkować powrotem zakazu - szanujmy się a będzie wszystko dobrze.
#3
(10-18-2021, 21:35)Zackiee napisał(a): Cześć!
Z tego co widzę konto INSPEKTOR nie zostało zbanowane z powodem zakaz a nawet i nie od Marsa.
Rozumiem że treść unbana opiera się raczej o prośbę o ściągnięcie zakazu. Dodatkowo konto INSPEKTOR nie ma już nawet wyspy - usunięta automatycznie przez plugin.

Ale wracając, jak dla mnie nie ma problemu abyś wrócił na serwer choć i ja i ty wiemy jakie miałeś przewinienia i chciałbym abyś je choć trochę sobie przypomniał i je tutaj wypisał z tego powodu żebyś zrozumiał jak cienka jest ta nitka na której stoisz aktualnie.

Jak dla mnie nie ma problemu abyś dostał ściągniecie zakazu lecz bez UB na inne konta ponieważ widzę że tutaj powody bywały różne, po prostu tworzysz sobie nick i zaczynasz od nowa.

Z góry zaznaczam że z mojej strony będziesz bacznie obserwowany i kolejne przewinienie będzie skutkować powrotem zakazu - szanujmy się a będzie wszystko dobrze.
Z tego co pamiętam to były różne mute za obrażę administracji, oraz graczy bana permanentnego nigdy nie dostałem tylko raz na talar. W Z tego co słyszałem do ludzie pisali ze handlowałem psc czy coś w tym stylu. W niczym takim nie uczestniczyłem. Naprawdę mute były z różnych powodów obraza i inne takie. Banow nie dostawalem prawie nigdy. Tylko wtedy na koncie talar. Po prostu byłem upierdliwym dzieciakiem który płakał i wszystko i nie umiał przegrywać. Mam wrażenie że w przeciągu roku zmądrzałem i dojrzałem. I nie będa takie sytuacje miały już miejsca
#4
Cieszy mnie to że zrozumiałeś kilka kwestii mam nadzieje że wiadomość wyżej weźmiesz sobie do serca. A teraz zostaje czekać na wypowiedź Sandwicha lub Eviero ponieważ sam nie mogę decydować o takich sprawach.

Jak dla mnie możesz grać, czekamy na resztę administracji.

Pozdrawiam!
#5
Wątpię żeby się coś zmieniło ale niech będzie możesz grać.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika