!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam ! ! !
#1
Star 
 Serdecznie zapraszam do najbardziej zaopatrzenego i jednego z najstarszych sklepów na serwerze 
/is visit tomaszek123321

Sklep oczywiście czynny offline


Historia sklepu:
- Sklep został otwarty poraz pierwszy 6 czerwca 2015 roku. Był zbudowany w całości z desek (dąbowych i tropikalnego drewna) i pochodnie jako oświetlenie. 
- Rok później (2016), deski zostały skopane i zastąpione lapisem (podłoga), quartz blok (ściany), ender Stone i glowstone (dach). + został otwarty mały skup. W międzyczasie bo 1 lutego 2016 roku została otwarta pierwsza zarabiarka (na kaktusach). 
- W 2017 roku sklep został otwarty nowy sklep tym razem z emerald Block (podłoga), rzeźbion kwarc blok (ściany), endstown i glowstone (dach) + w tym sklepie został wykonany system pokazujący czy w sklepie znajdują się itemy. Zaś w miejsce  starego sklepu powstał magazyn. Poraz pierwszy w historii serwera został otwarty sklep z kilofami enchant znajdujący się pod kaktusiarką. (komenda /iteminfo była wtedy bardzo mało znana). 
- Ostatnia jak narazie zmiana sklepu nastąpiła w 2018 roku (ten sklep jest teraz). Sklep został wykonany z wysokiej jakości materiałów diax bloki przeplatane blokami kwarcu (podłoga), rzeźbione bloki kwarcu (ściany), ender Stone i lampy (dach). Nad sklepem powstał największy skup na serwerze oferujący sprzedaż wszystkich itemow, które można kupić w sklepie (Był to również pierwszy aż tak ogromny skup na serwerze), później gracze zaczęli go kopiować. Lampy w sklepie są automatyczne można je włączyć i wyłączyć. Niestety żeby ograniczyć lagi na wyspie w 2019 roku lampy w skupie zostały zamienione na glowstone.

Dziękuję Ci za przeczytanie mam nadzieję że historia mojego sklepu Cię zaciekawiła  Wink
Pomogłem zostaw reputacja +1
Takie małe coś a cieszy  Big Grin
Sklep + skup = /is visit tomaszek123321
Czynne offline!!!
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika