!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkopanie
#1
                   

               

[attachment=637 napisał(a):Lolek00709 pid='5591' dateline='1621841635']             pelno ssow z podkopania dziekuje gracz: Xanten_PL



Załączone pliki Miniatury
   
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
tu nic nie widac u ciebie panie kolego to wiec spadaj z sss
#3
(05-24-2021, 09:38)Xanten_PL napisał(a): tu nic nie widac u ciebie panie kolego to wiec spadaj z sss

Ty. Nie. Być. Moderacja. Serwer. Sky-block.pl. Ty. nie. decydować. Ja. też. nie. decydować. Moderacja. Decydować.
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#4
naucz sie polskiego dziecko to pogadamy i sie nie pierdalej w temat
#5
Niestety Lolek ale te screeny jedynie co przedstawiają to to jak sobie pięknie patrzycie w oczy i zerkasz na ziemię to tyle. Nie ma samego aktu podkopania czy twojego lotu. W sytuacji podkopania najlepszym dowodem jest filmik (moim zdaniem) ponieważ tak jak teraz na zdjęciach nic po prostu nie widać. Niech się wypowie ktoś jeszcze z administracji ale wydaje mi się że będą mieć podobne zdanie.


Jeszcze chciał bym dodać że podkopanie to moment w który pod Tobą znika blok a ty zaczynasz spadać co równa się z twoją śmiercią. Tutaj zaznaczam nie ma takiego faktu. Po prostu przez te 13 screenów stoisz w miejscu.
#6
Na tych ss nie widać żebyś był podkopany. Zamykam


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika