!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skarga na gracz za oszut i zabranie hejsu na serwerze
#1
Photo 
serdeczenie witam  koes oto tym nicku zebra kase i nie wykonuje polece graczy co ma kupic dalem jemu 1.7mlm kasy na serwer i oszut i ma city lata na wyspie i i normal gracz range ma ss dolaczam https://zapodaj.net/a3ff2942d9012.png.html
#2
(05-24-2021, 09:20)Xanten_PL napisał(a): serdeczenie witam  koes oto tym nicku zebra kase i nie wykonuje polece graczy co ma kupic dalem jemu 1.7mlm kasy na serwer i oszut i ma city lata na wyspie i i normal gracz range ma ss dolaczam https://zapodaj.net/a3ff2942d9012.png.html

gówno prawda nic nie zrobił

nie lata, nie oscamowal cie a nawet mam ssa jak chce ci oddac jezeli to zrobil
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#3
i co tak bedziesz wyzywal mnie nie panie kolego i kolega tez bana wiudze ze dam sie
#4
(05-24-2021, 09:37)Xanten_PL napisał(a): i co tak bedziesz wyzywal mnie nie panie kolego i kolega tez bana wiudze ze dam sie

Poprawna polszczyzna. To po pierwsze. Po drugie: to nie obroaza danej osoby. Po trzecie "widze że dam sie"????
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#5
Po pierwsze twój screen nie przedstawia nic szczególnego. Jest na nim gracz o nicku Kolega_Jezor i to wszystko. Po drugie nie wydaje mi się abyś był kimś szczególnym aby wydawać polecenia komuś. Po trzecie to komu i na co dajesz kase to już twoja sprawa ty ponosisz za to odpowiedzialność. Mało tego na ww. screenie nie widzę aby ten gracz latał czy jakkolwiek oszukiwał.

Niestety ale powyższe zgłoszenie jest nieuzasadnione a więc jak dla mnie do kosza. Prosił bym tylko o wypowiedzenie się któregoś z modów.

A ty Lolek oszczędzaj słowa Smile
#6
sorka bede oszczedzal
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#7
Brak dowodów więc zamykam.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika