!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od kiedy nie mozna afczyc na krowiarce
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Lolek00709, Rama
Za co zostało zbanowane?: AFK na krowiarce co jest 100% legalne
Od kogo z administracji dostałeś kare?: zackiee
Byleś już przedtem karany?: tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Od kiedy za afczenie na krowiarce jest ban??????
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#2
Oczywiście afk na krowiarce jest legalny, ale ta legalność się wyczerpuje kiedy ktoś Ci afczy na tej krowiarce w tym przypadku był to tojasolista z konta R8Spyder który również został ukarany. Dostaliście formę ostrzeżenia - BAN na 10h. Następnym razem bez zastanowienia po prostu polecą PERMY. Chciał bym dodać że całej sprawie przyglądamy się od kilku dni i wiemy że to nie jest jednorazowa sytuacja.
#3
Regulamin.
Dział "Gracz"
Ostatni punkt.

Zabrania się stawiania "afków" dla innych osób.

A to tak pewnie z rok, albo lepiej? I to nie ty stałeś afk w swojej krowiarce, tylko ktoś obcy. Smile
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#4
(04-13-2021, 12:20)Visus19 napisał(a): Regulamin.
Dział "Gracz"
Ostatni punkt.

Zabrania się stawiania "afków" dla innych osób.

A to tak pewnie z rok, albo lepiej? I to nie ty stałeś afk w swojej krowiarce, tylko ktoś obcy. Smile
Rama to moje 2 konto, lolek to ja. jaki problem

(04-13-2021, 12:19)Zackiee napisał(a): Oczywiście afk na krowiarce jest legalny, ale ta legalność się wyczerpuje kiedy ktoś Ci afczy na tej krowiarce w tym przypadku był to tojasolista z konta R8Spyder który również został ukarany. Dostaliście formę ostrzeżenia - BAN na 10h. Następnym razem bez zastanowienia po prostu polecą PERMY. Chciał bym dodać że całej sprawie przyglądamy się od kilku dni i wiemy że to nie jest jednorazowa sytuacja.

Od kiedy gosciu z mojej wyspy bo prowadzimy razem wyspy sobie pomagamy nie moze stac u mnie? czlonek mojej wyspy?
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
#5
Czasem zastanawiam się jakim cudem nadal potrafię uchować ramy kultury osobistej czytając część rzeczy...

Czy uważasz nas, grono administarcyjne, za idiotów którzy nie potrafią sprawdzić faktu, że masz go dodanego do siebie na wyspę? A jednocześnie, nie potrafiących sprawdzić, że on prowadzi swoją wyspę, ty swoją? Jak macie współpracować, to niech on zbuduje z tych spawnerów co masz na swojej wyspie krowiarkę u siebie i tam afczy. Albo ty sam sobie afcz. A nie kombinujecie i testujecie naszą cierpliwość i sprawdzacie czy może jesteśmy kompletnymi idiotami, że nie rozumiemy waszych działań.

Prowadźcie sobie razem wyspy, dla mnie to możecie nawet razem do łazienki chodzić. Ale każdy z was ma swoją wyspę i to na niej, mając jakikolwiek cel produkcji (farmy, krowiarki, przepalarki) afczcie, NIGDZIE INDZIEJ. Bo jak powiedział Zackiee będą z tego wyciągane dalsze konsekwencje.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika