!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban
#1
Witam.
Piszę w sprawie zdjęcia bana na IP myślę, że kilku miesięczny ban dał mi do myślenia i chciał bym zacząć rozgrywkę na nowo ponieważ brakuje mi gry na tym serwerze.
Prosił bym o rozpatrzenie mojego zapytania/prośby
#2
wątpie, że Ci dadzą. Na serwerze już same AFK grają, bo nie ma komu.


~ Ten komentarz jest całkowicie zbędny w dyskusji, w związku z czym otrzymujesz ostrzeżenie na forum za komentarz podburzający dyskusję. - Visus19
#3
(04-05-2021, 20:47)Olsza napisał(a): wątpie, że Ci dadzą. Na serwerze już same AFK grają, bo nie ma komu.

Jestem tego świadom aczkolwiek nadal myślę, że jakaś szansa się znajdzię
Pozdrawiam Cię Olsza
#4
https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=1427

Twoje ostatnie podanie o ub zostalo odrzucone, dlatego teraz nagle kolejne?
[Obrazek: why.png]
#5
(04-05-2021, 22:43)SandwichBM napisał(a): https://forum.sky-block.pl/showthread.php?tid=1427

Twoje ostatnie podanie o ub zostalo odrzucone, dlatego teraz nagle kolejne?

Nie po porostu chodzi o to że brakuje mi rozgrywki na tym serwerze nie chce wam zawalać forum czy coś w tym stylu chciał bym dostać szanse na to abym mógł zacząć wszystko od nowa.
I prosił bym o jednoznaczną decyzję.
Pozdrawiam Terra Big Grin
#6
Kiedyś, pewien członek administracji zapytał pewnego z wojujących z banem graczy "czy ty jesteś głupi, czy głupi?", aczkolwiek ja nie chciałbym takiego pytania stawiać, jako że jest nader niekulturalne. Więc zapytam inaczej. Czy definicja ze słownika języka polskiego słowa "jednoznaczny" brzmiąca tak:

"jednoznaczny - niebudzący wątpliwości, dopuszczający tylko jedną możliwą interpretację"

I moja wypowiedź w temacie który przytoczył SandwichBM o brzmieniu:
"Podtrzymuję bana."

pozostawia jakąkolwiek inną możliwą interpretację, że masz szansę uzyskać unbana? Ponownie odrzucam.

A jeśli jest to niejednoznaczne, to ponownie skorzystam ze słownika i przytoczę kilkanaście innych wyrazów lub wyrażeń o znaczeniu zbliżonym do powyższego.
"Nie akceptuję" - prośby o ub
"Odtrącam" - prośbę o ub
"Nie przyjmuję" - prośby o ub
"Nie uwzględniam" - argumentów w prośbie u ub
"Nie biorę pod uwagę" - obietnic poprawy w prośbie o ub
"Odmawiam" - udzielenia przywileju ub
"Neguję" - twierdzenie o niejednoznaczności poprzedniej odmowy.

To cześć i miłego dnia.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika