!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tagowanie?
#1
Tutaj prośba bardziej do Sandwicha jako że on zajmuje się forum, czy da się dodać system tagowania, oznaczania na forum? Po tym gdyby ktoś nas gdzieś oznaczył (@ForumNick) dostawałoby się do naszej skrzynki wiadomość z linkiem do posta. Zdecydowanie ułatwiłoby to jakiekolwiek sprawy gdzie potrzebujemy/chcemy zasięgnąć czyjejś opinii czy może potrzeba kogoś do rozwiązania problemów ze zgłoszeniem gracza jeżeli o coś chcemy dopytać.

Dzięki
Pomogłem - Daj rep + // Gra od 2020//
Odpowiedz
#2
Niby fajne, ale warto zaznaczyć że nie każdy ma takim sam nick na forum jak w grze. Dodatkowo tutaj nie ma dużego ruchu na forum jeżeli faktycznie jest ktoś już zainteresowany jakimś tematem to stara się często go odwiedzać.
Ale w sumie jestem za, zawsze to coś nowego i ciekawego Smile
Jestem za.
Tylko teraz kwestia czy samo forum pozwala na coś takiego.
Odpowiedz
#3
Nie widzialbym z tym problemu z mojej strony, musze tylko przemyslec jak to najlepiej zrobic hmmm.... Odezwe sie z czasem.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#4
Ciekawe, aczkolwiek podważałbym przydatność. Forum nie jest zbyt rozbudowane, ma też mało opcji, mało działów i tematów. Ciężko się na nim nie odnaleźć. A jak coś Cie interesuje to po prostu to regularnie odwiedzasz.

Ale...

Jako ciekawy "tool" można by wykonać. Zawsze to coś nowego.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika