!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostałem zbanowany
#11
(04-02-2021, 23:41)Visus19 napisał(a): Młody człowieku, by do ciebie dotrzeć, zapewne musiałbym zniżyć się do twojego, żałośnie niskiego poziomu kultury, aczkolwiek powstrzymam się przed tym licząc na to, że dotrą do ciebie zwykłe słowa.

Fakty są takie i jest ich 4.

1. Gubisz się w swoich zeznaniach - to znajmy, brat, czy może to po prostu twoje konta? W prośbie o ub wymieniasz wszystkie konta jako swoje, za moment piszesz o znajomym, a za moment o bracie. To jak to jest? Brat, znajomy czy twoje? Czy może jakieś roztrojenie jaźni i postrzegasz siebie w trzech osobach?
2. Mam tu dwa cytaty umieszczone w regulaminie, które najpierw przytoczę.
"Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym."
"Administracja nie ma obowiązku kilkukrotnego upominania gracza. Każdy gracz jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i przestrzegania go podczas gry."
A więc. Tak, bot należy do programów wspomagających grę. Guzik mnie interesuje, że bota używałeś w celu "Zarabiania na swoje utrzymanie". To trzeba było odpalić kompa, siąść do niego na 5 minut 4 razy dziennie (00:05, 7:05, 14:05, 20:05) i zalogować swoje konta które miały na ciebie zarabiać. Bot, do którego się otwarcie przyznałeś parę postów wyżej jest karany permem.
Drugie "a więc" - żadne z nas nie ma obowiązku pisać tobie i prosić o wyłączenie bota, przytaczać tobie regulaminu. Magiczna zasada rozgrywek i kont online - REJESTRUJĄC SIĘ AKCEPTUJESZ REGULAMIN. Zaakceptowałeś, nie dotrzymałeś. Szkoda twojej, czy tam znajomego, czy brata kasy, nie wiem, zgubiłem się. Trzeba było się pilnować. Na pocieszenie, łap trzeci punkt regulaminu: "Administracja nie zwraca pieniędzy za zakupione konta, przedmioty, a także inne zdobyte materiały."
3. Twoja wyspa nadal istnieje (twoja czy kolegi czy znajomego, czy wasza, nie wiem, zgubiłem się kolejny raz) aczkolwiek uzyskała permanentną blokadę wraz z nałożoną blokadą sklepu www, co oznacza, że nie wydasz kasy na ub, bo nie masz nawet dostępu do sklepu www. A po 120 dnach zastrzegamy sobie prawo usunąć wyspę, w przypadku wszystkich kont, a także kont zbanowanych permem zabezpieczenie usunięcia nie obowiązuje (bo i czemu ma obowiązywać, skoro to PERM? PERMANENT, WIECZNY, NA ZAWSZE, 4EVER, DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ?)
4. Serio? Wyzwiska? Serio?
Groźby karalne? Naprawdę? "Życzę ci aby ... w ciebie samochód". Na upartego mając twoje IP można by z tego wyciągnąć grubsze konsekwencje. Młody jesteś, jak mniemam po zerowej kulturze, jeszcze się nauczysz, więc nikt nie będzie się przez nerwy w grze do tego posuwał.
No ładnie. W ramach tego, osobiście umieszczam twój nick na wewnętrznych listach administracyjnych z adnotacją, że konta tego gracza nawet po roku czy 5 latach o ile zechcesz powrócić i prosić o ub nie powinny zostać odbanowane jako kara ostateczna i dosadna. Dodatkowo, wypowiedź ta narusza regulamin forum, na którym wkrótce również otrzymasz karę dożywotniego bana. Nowe konta, o ile dopuszczą się również złamania regulaminu także będą jak najszybciej poddawane "kwarantannie" - czytaj dostaniesz perma.

do prawdy? Zapraszam Spróbuj użyć swojej geolokalizacji, cwaniaczku. Życzę miłego wieczoru w próbie dokopania się do mojego dokładnego adresu. a nawet jeśli się dokopiesz, to całkowicie nic nie jesteś w stanie mi zrobić.

#12
Nawet nie zamierzam, dziecko drogie. Nie czuję takiej potrzeby. Twój brak kultury wystarczająco dużo mówi o twojej osobowości i odebranym wychowaniu, więcej mi nie potrzeba. A ukaranie ciebie na serwerze wygląda na jasną i prostą sytuację z naszej strony. Nie pozdrawiam i mam nadzieję, że nie do zobaczenia dla osób o takim nastawieniu.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#13
Wszystko i tak się wyjaśniło jetrikx przyznał się do używania bota więc zamykam.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika