!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostałem zbanowany
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane:jetrikx,jetrix_budowa,wirtlo,jetrix_depay
Za co zostało zbanowane?Tongueerm
Od kogo z administracji dostałeś kare?:Zackiee,Eviero
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: Ponieważ zostałem zbanowany za nic ponieważ nie złamłem regulaminu. Jak By się dało to chciałbym o tym porozmawiać na ts3 i się zapytać za co dokładnie zostałem zbanowany.
#2
Ban został nałożony za bota do autologowania.
#3
(04-01-2021, 01:29)Eviero napisał(a): Ban został nałożony za bota do autologowania.

Ok ale muszę zmartwić ze konto wirtlo nie nalezy do mnie czyli nicku jetrikx wiec nie wiem czemu Ja dostalem bana :3
#4
Twe zmartwienia są tutaj niepotrzebne ponieważ wszystkie konta który były dodane do wyspy jetrix_depay zostały zbanowane czyli właśnie min. wirtlo, niezależnie od tego czy to był kolega czy ty.
Warto dodać też że konto wirtlo jest na tym samym IP co konto jetrix_depay.
#5
Nie ma znaczenia, my nie będziemy sprawdzać, czy konta przypisane do danych IP są twoje czy nie. Bo niby jak? Mamy poczekać, aż wejdziesz i zapytać "A to twoje konto, czy może myszki spod miotły, a może rodziców?". No nie. W przypadku takiego typu nadużyć karamy konta z wyspy która czerpała korzyści z nielegalnego oprogramowania i konta na IP, ponieważ przy bocie do autologowania wynika fakt tego, że większość majątku prawdopodobnie została pozyskana poprzez oszustwo (ułatwienie).

Proste. Bardzo proste wyjście - NIE UŻYWAJCIE TYCH CHEATÓW, BOTÓW, AUTOCLICKERÓW, MAKR. Czy to ciężko zrozumieć?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
(04-02-2021, 09:10)Visus19 napisał(a): Nie ma znaczenia, my nie będziemy sprawdzać, czy konta przypisane do danych IP są twoje czy nie. Bo niby jak? Mamy poczekać, aż wejdziesz i zapytać "A to twoje konto, czy może myszki spod miotły, a może rodziców?". No nie. W przypadku takiego typu nadużyć karamy konta z wyspy która czerpała korzyści z nielegalnego oprogramowania i konta na IP, ponieważ przy bocie do autologowania wynika fakt tego, że większość majątku prawdopodobnie została pozyskana poprzez oszustwo (ułatwienie).

Proste. Bardzo proste wyjście - NIE UŻYWAJCIE TYCH CHEATÓW, BOTÓW, AUTOCLICKERÓW, MAKR. Czy to ciężko zrozumieć?

Ok czyli Jak dołączyłem do znajomego na wyspę to dostaje bana hmmm fajna administracja. Jak tak po pokaż mi gdzie w regulaminie pisze że jak ktoś dołączy na wyspę znajomego to dostaje bana no pokaż chętnie sobie zobaczę.

(04-01-2021, 20:55)Zackiee napisał(a): Twe zmartwienia są tutaj niepotrzebne ponieważ wszystkie konta który były dodane do wyspy jetrix_depay zostały zbanowane czyli właśnie min. wirtlo, niezależnie od tego czy to był kolega czy ty.
Warto dodać też że konto wirtlo jest na tym samym IP co konto jetrix_depay.

Ok ale czm ja dostaje bana niesłusznie hmm no Proszę mi na to odpowiedzieć administracjo.

(04-01-2021, 20:55)Zackiee napisał(a): Twe zmartwienia są tutaj niepotrzebne ponieważ wszystkie konta który były dodane do wyspy jetrix_depay zostały zbanowane czyli właśnie min. wirtlo, niezależnie od tego czy to był kolega czy ty.
Warto dodać też że konto wirtlo jest na tym samym IP co konto jetrix_depay.

Przy okazji ty piszesz tutaj o koncie jetrix_depay a ja mam konto jetrikx wiec no mam wydawać $ żeby sobie kupić unbana i później znowu dostać bana bo pewnie tak będzie tak hmmm

(04-01-2021, 01:29)Eviero napisał(a): Ban został nałożony za bota do autologowania.

Przy okazji wy jako administratorzy też macie mk a przynajmniej mieliście tak jak SandwichBM miał mk wiec co on nie dostal perma na wszystkie konta a ja tak hmm
#7
Nick konta, które zostało CI zbanowane napisałeś takie konta jetrikx, jetrix_budowa, wirtlo, jetrix_depay to skoro nie wszystkie są twoje to po co je piszesz przecież jest jasno napisane CI, ale dobra pomijając to przy wykryciu bota do autologowania jaki sens byłoby banowanie nicku na którym był ten bot skoro korzystała z tego cała wyspa i kolejna rzecz to bana dostaje każda osoba dodana na wyspę bo co to za problem byłoby sobie skopać wyspę i się przenieść na inną.
#8
(04-02-2021, 20:23)Eviero napisał(a): Nick konta, które zostało CI zbanowane napisałeś takie konta jetrikx, jetrix_budowa, wirtlo, jetrix_depay to skoro nie wszystkie są twoje to po co je piszesz przecież jest jasno napisane CI, ale dobra pomijając to przy wykryciu bota do autologowania jaki sens byłoby banowanie nicku na którym był ten bot skoro korzystała z tego cała wyspa i kolejna rzecz to bana dostaje każda osoba dodana na wyspę bo co to za problem byłoby sobie skopać wyspę i się przenieść na inną.

Człowieku, jesteś ......... Mój znajomy (jetrix_Depay) siedział przy tym blisko rok. Wasza hipokryzja nie zna granic, sami zakładacie konta i myślicie, że macie poczucie władzy na tym patologicznym serwerze, który ma ........... maszynę (zapewne darmową). No ale zawsze możesz powiedzieć, że to ty tutaj jesteś adminem. Usunąłeś wyspę i zbanowałeś wszystkich bo tak ci wygodnie. Zobaczyłeś wielkie dzieło i je zniszczyłeś, człowieku. Godziny pracy, które włożyłem razem z moim bratem budując to od podstaw [b]........... kilkoma kliknięciami. Stwierdziłeś - To laguje cały serwer więc to ............ Dlaczego stał tam bot do autologowania? żebyśmy mogli jakoś uzbierać na materiały, postawić sklep i zrobić te punkty wyspy, bo jakiś inteligent wpadł na świetny pomysł blokowania możliwości stawiania sklepu czy też poprawiania mechanizmów gdy jest tego ileśtam/chunk. Ja z moim bratem wydaliśmy łącznie pareset złotych na ten nic nie warty, darmowy serwer z "toksyczną" administracją, która ma poczucie władzy. Zapewne nie masz jaj żeby to całe przeczytać i logicznie się do tego ustosunkować czy też na to odpowiedzieć. Tak samo nie masz siły, aby przywrócić wszystko do normy, bo ci się nie chce. Możliwe, że dostałeś polecenie usunięcia wyspy od jakiegoś wkupionego gnojka, który prowadzi swój "biznes w majkrafcie" i nacisnąłeś delete. Życzę ci, aby ........ w ciebie samochód. Sami dawniej budowaliśmy tą wyspę a o bocie nic nie znalazłem w regulaminie. Nie pozdrawiam i ..................[/b]
#9
Powiem tak, kultura to raz.

Moze ja cos powiem do sprawy.
Boty do autologowania zostaly zakazane, afk zostalo mocno znerfione zeby odciazyc maszyne.
Jesli myslisz ze serwer chodzi na potato pc no to jestes w bledzie. Podziekuj Notch ktory tak zle napisal minecrafta ze nawet na mocnych pctach jako serwer nie wyrabia.

Twoj post zostal ocenzurowany od slow ktore nie maja tutaj nic do szukania i grozic to dopiero.

Do tego, doczytalem twoje oskarzenie na mnie "ze mial a nie ma bana hmmmm". - Powiedz mi kiedy go mialem, od kiedy wszedl punkt ktory zakazuje (za ktorym sam bylem za) to Fejd nie logowal mojego konta przez konsole bo to bylo zakazane.
[Obrazek: why.png]
#10
Młody człowieku, by do ciebie dotrzeć, zapewne musiałbym zniżyć się do twojego, żałośnie niskiego poziomu kultury, aczkolwiek powstrzymam się przed tym licząc na to, że dotrą do ciebie zwykłe słowa.

Fakty są takie i jest ich 4.

1. Gubisz się w swoich zeznaniach - to znajmy, brat, czy może to po prostu twoje konta? W prośbie o ub wymieniasz wszystkie konta jako swoje, za moment piszesz o znajomym, a za moment o bracie. To jak to jest? Brat, znajomy czy twoje? Czy może jakieś roztrojenie jaźni i postrzegasz siebie w trzech osobach?
2. Mam tu dwa cytaty umieszczone w regulaminie, które najpierw przytoczę.
"Zabrania się używania wszelakich programów wspomagających swoją grę, bądź utrudniających innym."
"Administracja nie ma obowiązku kilkukrotnego upominania gracza. Każdy gracz jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i przestrzegania go podczas gry."
A więc. Tak, bot należy do programów wspomagających grę. Guzik mnie interesuje, że bota używałeś w celu "Zarabiania na swoje utrzymanie". To trzeba było odpalić kompa, siąść do niego na 5 minut 4 razy dziennie (00:05, 7:05, 14:05, 20:05) i zalogować swoje konta które miały na ciebie zarabiać. Bot, do którego się otwarcie przyznałeś parę postów wyżej jest karany permem.
Drugie "a więc" - żadne z nas nie ma obowiązku pisać tobie i prosić o wyłączenie bota, przytaczać tobie regulaminu. Magiczna zasada rozgrywek i kont online - REJESTRUJĄC SIĘ AKCEPTUJESZ REGULAMIN. Zaakceptowałeś, nie dotrzymałeś. Szkoda twojej, czy tam znajomego, czy brata kasy, nie wiem, zgubiłem się. Trzeba było się pilnować. Na pocieszenie, łap trzeci punkt regulaminu: "Administracja nie zwraca pieniędzy za zakupione konta, przedmioty, a także inne zdobyte materiały."
3. Twoja wyspa nadal istnieje (twoja czy kolegi czy znajomego, czy wasza, nie wiem, zgubiłem się kolejny raz) aczkolwiek uzyskała permanentną blokadę wraz z nałożoną blokadą sklepu www, co oznacza, że nie wydasz kasy na ub, bo nie masz nawet dostępu do sklepu www. A po 120 dnach zastrzegamy sobie prawo usunąć wyspę, w przypadku wszystkich kont, a także kont zbanowanych permem zabezpieczenie usunięcia nie obowiązuje (bo i czemu ma obowiązywać, skoro to PERM? PERMANENT, WIECZNY, NA ZAWSZE, 4EVER, DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ?)
4. Serio? Wyzwiska? Serio?
Groźby karalne? Naprawdę? "Życzę ci aby ... w ciebie samochód". Na upartego mając twoje IP można by z tego wyciągnąć grubsze konsekwencje. Młody jesteś, jak mniemam po zerowej kulturze, jeszcze się nauczysz, więc nikt nie będzie się przez nerwy w grze do tego posuwał.
No ładnie. W ramach tego, osobiście umieszczam twój nick na wewnętrznych listach administracyjnych z adnotacją, że konta tego gracza nawet po roku czy 5 latach o ile zechcesz powrócić i prosić o ub nie powinny zostać odbanowane jako kara ostateczna i dosadna. Dodatkowo, wypowiedź ta narusza regulamin forum, na którym wkrótce również otrzymasz karę dożywotniego bana. Nowe konta, o ile dopuszczą się również złamania regulaminu także będą jak najszybciej poddawane "kwarantannie" - czytaj dostaniesz perma.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika