!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rozwiązane] Jakiś ban ip chce ss
#1
   
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: PawelApollo
Za co zostało zbanowane?: Obrażanie własciciela i serwera xd ban na ip
Od kogo z administracji dostałeś kare?: nie mam pojęcia
Byleś już przedtem karany?: nie
Czemu prosisz o odbanowanie: chce zobaczyć jakieś screeny z tego bo nie pamiętam żebym gandzie obrażał i serwer, wiec poprosze o jakieś ss z tej sytuacji Smile
Odpowiedz
#2
Jesli masz zmienne ip to wylacz router na kilka minut i podlacz spowrotem. Powinnienes dostac nowe ip.

Wlasnie obgadujemy co sie stalo. Bedziemy pisac jak bedziemy mieli odpowiedz.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz
#3
To może ja wyjaśnię.

Ten ban IP jest moją "zasługą". Tyle, że nie został wymierzony w Ciebie, a bynajmniej na pewno nie w konto PawelApollo.

Ban ten nie zostanie zdjęty, ponieważ osoba która w tamtym czasie korzystała z tego IP negatywnie przysłużyła się serwerowi i została ukarana na 4 mulciakach, ponieważ z każdego kolejnego kontynuowała swoje "poczynania".

Stara sprawa, stara bajka - jeśli pojawiają się przy logowaniu konta, których totalnie nie znasz, to prawdopodobnie z puli zmiennego IP twojego internetu korzysta wiele innych użytkowników serwera.

Niestety, chcąc grać na serwerze, w momencie wejścia w to IP jesteś zmuszony wymusić w routerze zmianę IP. A to już objaśnił Kanapka, powinno być skuteczne.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
Odpowiedz
#4
wiecie co może jednak wina rutera bo ostatnio problem z internetem miałem i odłączałem ruter wiec zrobie jak kanapka i dam znac
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika