!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] Nie uzasadnione kicki oraz wtracenie do wiezienia
#1
Prośba o unjail oraz o wyjasnienia

Nick konta, ktore zostalo ci ukarane: Siarra
Za co zostało ukarane?: sam nie wiem i moze mi to administarcja raczy wyjasnic
Od kogo z administracji dostałeś kare?: nie mam pojecia
Byleś już przedtem karany?: na tym koncie nie
Czemu prosisz o zdjęcie kary: bo bez uzasadnionego powodu administracja wyrzuca moje konto oraz wtrąciła do wiezienia na jeszce 12 godzin
#2
Cytuję regulamin.

Zabrania się stawiania "pustych afków" w celu nabijania czasu konta.
Zabrania się stawiania "afków" dla innych osób.

Jeden kaktus to nie kaktusiarka i nie powód do afczenia przy nim.

A robisz to nagminnie byle tylko nabić czas dla kont.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Afk zostalo znerfione w ostatnich czasach. Mozna tylko do wlasnych potrzeb wstawiac afk ktore cos daja. Jesli tak nie bylo to kara zostala nalozona poprawnie.
[Obrazek: why.png]
#4
(03-27-2021, 15:53)Visus19 napisał(a): Cytuję regulamin.

Zabrania się stawiania "pustych afków" w celu nabijania czasu konta.
Zabrania się stawiania "afków" dla innych osób.

Jeden kaktus to nie kaktusiarka i nie powód do afczenia przy nim.

A robisz to nagminnie byle tylko nabić czas dla kont.
to jeśli mogę się dowiedzieć od ilu katusów zaczyna sie kaktusiarka w takim razie według waszego regulaminu a druga sprawa stałem przy okazji na przepalarce
#5
Nie dowiesz się, bo nie ma takiego czegoś jak bezpośrednie wytyczne "od ilu kaktusów jest kaktusiarka". Ale na pewno nie od jednego, tylko od momentu w którym przynosi jakiekolwiek sensowne i warte afczenia korzyści dla ciebie. Na pewno nie jest to jeden kaktus. To zamiast afczyć na środku wyspy, to afcz przy przepalarce, żeby było ciebie widać, że stoisz przy czymś co faktycznie pracuje, skoro to jest twoim argumentem. A widziałem cię już afczącego bez celu, więc kara nałożona według mnie jak najbardziej poprawnie. Wróciłeś na serwer i znów po swojemu kombnujesz jak tu obejść regulamin i mieć lepiej niż inni. Zamykam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#6
Jeszcze ani razu nie widziałem żeby ta przepalarka coś przepalała, a to że jak ci już michał napisał żebyś sobie chociaż zbudował kaktusiarke to nie rób sobie kpiny że postawisz jednego kaktusa i szczęśliwy. Jakbyś to jeszcze raz na jakiś czas stał afk ok ale jesteś praktycznie 24/7 bez sensu. Teraz możesz sobie legalnie stać 12h afk przecież o to ci chodzi nie?


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika