!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] ub
#1
W dniu dzisiejszym dostałem bana na IP od Visusa za brednie Scamy cheaty co nie jest prawda i nagminne prowokacje prowokacje visus opisal tym ze pytalem go 2175 razy o jedna rzecz poniewaz nie potrafil mi racjonalnie odpowiedzec po zapytaniu 3 raz zostalem wyzywany od osoby ulomenj czy administracja jest bezkarna prosze o zdjecie bana ip poniewaz jest to brednia i oskarzenia typu scamy sa z tylka wyjete jak i cheaty
prosze o zdjecie bana Ip Big Grin
#2
Typu scamy? - próba oscamowania wyspy Sheep ze spawnerów - przykład z okolicy miesiąca.
Typu cheaty? - ledwo co złapałeś perma za cheaty
Typu nagminne prowokacje? - ile razy mnie (i nie tylko) już przepraszałeś?

Tak, nazwałem cię ułomnym, bo człowiek, który dostaje 10 odpowiedzi, a żadnej nie rozumie nie może być człowiekiem w pełni rozumu i zdolności poznawczych. Nie uczysz się totalnie na swoich błędach, powtarzasz przewinienia w nieskończoność. Dostałeś dziesiątki upomnień w wielu rzeczach. Dostałeś dziesiątki jak nie setki warnów, mutów i banów. Kara na jednym koncie powoduje, że tworzysz 4 nowe i kontynuujesz naszą drogę przez mękę z tobą. Nie dociera do ciebie nic co ci się mówi grzecznie i z pełną kulturą. Na niegrzeczne reagujesz zwielokrotnioną agresją do całego otoczenia. Ja osobiście mam dość twojej osoby na tym serwerze, jakkolwiek byś nie chciał napisać w tym momencie że się na ciebie ktoś uwziął. Nie jesteś pierwszym, który za taką "znamienitą działalność" otrzymuje najwyższą dostępną karę.

Ja osobiście cię żegnam i nie zamierzam być na tak względem unbana w jakimkolwiek temacie. Jeśli pozostała 2 administracji będzie na tak, to będzie tylko ich decyzja, ja w niej udziału nie wezmę.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
(02-18-2021, 01:06)Visus19 napisał(a): Typu scamy? - próba oscamowania wyspy Sheep ze spawnerów - przykład z okolicy miesiąca.
Typu cheaty? - ledwo co złapałeś perma za cheaty
Typu nagminne prowokacje? - ile razy mnie (i nie tylko) już przepraszałeś?

Tak, nazwałem cię ułomnym, bo człowiek, który dostaje 10 odpowiedzi, a żadnej nie rozumie nie może być człowiekiem w pełni rozumu i zdolności poznawczych. Nie uczysz się totalnie na swoich błędach, powtarzasz przewinienia w nieskończoność. Dostałeś dziesiątki upomnień w wielu rzeczach. Dostałeś dziesiątki jak nie setki warnów, mutów i banów. Kara na jednym koncie powoduje, że tworzysz 4 nowe i kontynuujesz naszą drogę przez mękę z tobą. Nie dociera do ciebie nic co ci się mówi grzecznie i z pełną kulturą. Na niegrzeczne reagujesz zwielokrotnioną agresją do całego otoczenia. Ja osobiście mam dość twojej osoby na tym serwerze, jakkolwiek byś nie chciał napisać w tym momencie że się na ciebie ktoś uwziął. Nie jesteś pierwszym, który za taką "znamienitą działalność" otrzymuje najwyższą dostępną karę.

Ja osobiście cię żegnam i nie zamierzam być na tak względem unbana w jakimkolwiek temacie. Jeśli pozostała 2 administracji będzie na tak, to będzie tylko ich decyzja, ja w niej udziału nie wezmę.
Rozumiem cie i wiem ze moje zachowanie bylo skandaliczne poniewaz nonstop byly muty pemy dopiero terazz po dostniu bana na ip sieglem po troche mózgu i naprawde przyjme nawet Perm mute tylko prosil bym cie o zdjecie bana na ip 
Prosze cie o rozwazenie tego i przepraszam.
#4
Trzeba bylo niestety przedtem pomyslec. Nie rozumiem was.... Niektorych co krzycza i lamia regulamin a potem: Przepraszam, nie chcialem.

Kara zostala nadana i zostanie utrzymana do zmiany decyzji administracji.

Zamykam i odrzucam.
[Obrazek: why.png]
#5
Po pierwszym banie, później mute, później permbanie, później kolejnym mute (wymieniam tylko te dłuższe kary) - za każdym razem mówiłeś to samo i za każdym razem łamałeś swoje obietnice. Jaka jest gwarancja że tym razem cokolwiek dotrzymasz? Po drugie co ci po permmute na koncie skoro stworzysz kolejnych 10, mając ich już 60 czy 70?
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika