!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] prośba o um
#1
Nick konta, ktore zostalo ci zbanowane: Calnex
Za co zostało zbanowane?: Notoryczny brak kultury
Od kogo z administracji dostałeś kare?: Mars
Byleś już przedtem karany?: Tak
Czemu prosisz o odbanowanie: Kolejny raz pisze o to samo może w końcu się uda ale to ostatnie moja w sumie prośba o unmute konta jakim jest Calnex za jakiś czas wybije 2.5 roku mute a we wrześniu 3. Nie wiem co mam znowu pisać że się zmieniłem i klepać to samo co w każdej prośbie? Najlepiej będzie przeprosić jeśli jakakolwiek osoba która czyta tą prośbę i ją obraziłem bądź w jakiś sposób uraziłem to przepraszam. Jak i samą administracje za użeranie się ze mną.
#2
Cześć.

Degradacje rang administracji, nie oznaczają czystek kar i nagłych unbanów. Z tego co słyszałem, zostałeś ukarany kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt razy za powtarzające się sytuacje nie wyciągając z tego żadnych wniosków.

Jeśli faktycznie się zmieniłeś i korzystasz z nowego konta, to po prostu z niego korzystaj i faktycznie dotrzymuj słów "zmieniłem się". Według mnie konto gracza, który był tyle razy ukarany, nie po to zostało ukarane PERM mutem, a nie rocznym czy dwuletnim, by po degradach nagle wszystko zdejmować.

W pewnym sensie twoje przewinienia na serwerze są podawane dalej i pozwalałeś sobie na wiele, także podsumowując - ja jestem na NIE
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Co prawda nie było mnie gdy dostawałeś karę ale patrząc po tym że konto calnex ma największą ilość mutów to raczej się należał permmute.
Więc ja też jestem na nie
#4
Decyzją 2 osób z administracji odrzucam.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika