!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Odrzucono] prosba o ub
#1
Witam
nick: sawa191
Za co zostało zbanowane?: cheaty
Od kogo z administracji dostałeś kare?: sariel
Byleś już przedtem karany?: Nie
Czemu prosisz o odbanowanie: brakuje mi serwera, żałuję, nie do końca miałem cheaty, chyba że gamma czy f3+g to są cheaty.
#2
I składasz podanie w momencie, gdy Sariel opuścił administrację?

Jakby... trochę za późno. Nie masz też nic na swoją obronę, z tego co ja kojarzę sytuację to Sariel Cię złapał na grubszych cheatach niż to, co opisałeś.

Sam decyzji nie podejmę, niech odpisze eviero i/lub sandwich. Ja jestem na nie.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#3
Mamy przypadkowo gdzies dowody? Zeby przegladnac czy nie bardzo?
[Obrazek: why.png]
#4
(02-04-2021, 18:34)SandwichBM napisał(a): Mamy przypadkowo gdzies dowody? Zeby przegladnac czy nie bardzo?

niestety nie, minął ponad rok, w tamtym momencie nie myślałem nad tym.
wracając do wypowiedzi visusa, nie wiedziałem co w tamtym momencie mam zrobić, postanowiłem odpuścić, i to nie ja miałem "cheaty" dokładniej wuhan(baris) miał "tagi". Wspominając całą sytuację, szliśmy do netheru bić withery i w tym momencie baris zobaczył nick gracza. Napisał wtedy na chacie, a nasz kochany sariel nas obu wciągnął, mimo tego, że nawet nie sprawdził moich plików gry.
#5
Nie jest to serwer pvp żeby sprawdzać sprawdzać pliki. Jeżeli ban został nadany niesłusznie to trochę dziwne że dopiero po roku sobie przypomniałeś czemu nie próbowałeś odwoływać się wtedy. Z racji że nie ma dowodów to też jestem na nie.
#6
(02-04-2021, 20:20)Eviero napisał(a): Nie jest to serwer pvp żeby sprawdzać sprawdzać pliki. Jeżeli ban został nadany niesłusznie to trochę dziwne że dopiero po roku sobie przypomniałeś czemu nie próbowałeś odwoływać się wtedy. Z racji że nie ma dowodów to też jestem na nie.

Odpowiedź jest prosta, wiedziałem, że baris nie ma szans na ub + dostał blok na sklep, więc myślałem, że już tu nie wrócę, a jednak
#7
No to mamy problem, gdybys sie wczesniej odwolal to mozna by bylo to inaczej rozwiazac.

Ja niestety odrzucam z przedawnienia. Sorka za to.
[Obrazek: why.png]


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika