!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikt nie gra ?!
#1
Witam,  może by coś zmienic na serverze ?
Nie ma z kim grać, wiecznie 0 graczy, a taki to był wielki server.
Może by zrobić jakis konkurs na fb czy coś, zbudować arene pvp przy spawnie jak była za dawnych lat.
Teraz jak ktoś widzi że nie ma nikogo to sam nie wchodzi, troche to bezsensu, samemu to można sobie na lokalnym pograć i to samo wyjdzie.
pomyślcie coś bo aż oczy bolą jak sie patrzy na 0 ludzi.
Może jakaś nowa edycja czy coś ?  
Kiedyś było ta arena pvp to nie było chwili zeby ktos nie grał.
Zróbcie coś dobrego dla tego servera, na innych serverach gra pełno osób co tu grały, myśle ze wróca tylko do czego ? żadnych eventów nic kompletnie, tu jest tylko budowanie wyspy i nabijanie kasy.
Odpowiedz
#2
Cześć!
Wydaje mi się że chyba nie bardzo zrozumiałeś ostatni komentarz pod twoim poprzednim postem.
Mianowicie, wszystko zależy od Gandafluxa. MY JAKO MODERATORZY NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ABY ZROBIĆ COKOLWIEK PRZY SERWERZE CZY TO MODYFIKACJE MAPY CZY MODYFIKACJE PLUGINÓW itp.
Wypisuje z prośbami do właściciela przynajmniej co pół roku i zazwyczaj odbija się to echem.
Czas zrozumieć że my sami nic nie zrobimy do czasu gdy sam Ganda nie będzie chciał się wziąć w garść.
Odpowiedz
#3
(03-19-2023, 18:19)Zackiee napisał(a): Cześć!
Wydaje mi się że chyba nie bardzo zrozumiałeś ostatni komentarz pod twoim poprzednim postem.
Mianowicie, wszystko zależy od Gandafluxa. MY JAKO MODERATORZY NIE MAMY MOŻLIWOŚCI ABY ZROBIĆ COKOLWIEK PRZY SERWERZE CZY TO MODYFIKACJE MAPY CZY MODYFIKACJE PLUGINÓW itp.
Wypisuje z prośbami do właściciela przynajmniej co pół roku i zazwyczaj odbija się to echem.
Czas zrozumieć że my sami nic nie zrobimy do czasu gdy sam Ganda nie będzie chciał się wziąć w garść.

A powiem ci ze Gandaflux dopasowal mi przed chwila adres IP, bo wszystko przesunalem na o wiele szybsza maszyne (dlatego forum juz tak dlugo nie laduje).
Tylko nie wiem czy forum aktualizowac, bo bazuje na PHP 7.4... (End Of Life)

"Ayooo, totalnie randomowo przypomniało mi się o istnieniu tego serwera i liczyłam ze jak wejde to zobacze kogoś znajomego. No niestety 0 osób, dlatego chciałam zobaczyć czy to forum wciąż funkcjonuje. Miło zobaczyć chociaż tutaj żywą dusze [Obrazek: biggrin.png]"

Dlatego nie tykam forum, bo troche tutaj historii sie nazbieralo.
[Obrazek: why.png]
Odpowiedz


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika