!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021
#11
Twój główny nick na serwerze : thekingfap

Wiek: 22 lata

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chce tutaj dać coś od siebie. Gram na tym serwerze jakieś 4 lata, pamiętam jeszcze stary spawn. Wyspę obecną mam jakieś 2 lata, nigdy nie miałem muta, czy bana.
Jestem osobą neutralną bezkonfliktową. Staram się pomagać jak widzę, że ktoś sobie nie radzi, często jestem na serwerze i widzę osoby co mają pytania bardziej rozbudowane nie tylko "jak założyć wyspę" i często nie dostają odpowiedzi bo nie ma w tym czasie żadnego helpera . A Ja jestem dość często na tym serwerze w sumie tylko na tym serwerze gram także służę swoją pomocą niemal o każdej porze.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Nigdy nie miałem problemów, kontakt raczej neutralny

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Codziennie po godzinie 12.00 i tak sobie siedzę do 23/24 w weekendy od 7/8 do samego wieczora. Czasami nocki więc schodzę koło 2/3 z serwera (Wiadomo nie siedzę 12 godzin dziennie ale mam dwa monitory, na jednym pracuje na drugim mam odpalony serwer więc widzę co się dzieje i kto pisze na czacie)


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021 - przez thekingfap - 02-04-2021, 23:34

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika