!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021
#11
Twój główny nick na serwerze : thekingfap

Wiek: 22 lata

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chce tutaj dać coś od siebie. Gram na tym serwerze jakieś 4 lata, pamiętam jeszcze stary spawn. Wyspę obecną mam jakieś 2 lata, nigdy nie miałem muta, czy bana.
Jestem osobą neutralną bezkonfliktową. Staram się pomagać jak widzę, że ktoś sobie nie radzi, często jestem na serwerze i widzę osoby co mają pytania bardziej rozbudowane nie tylko "jak założyć wyspę" i często nie dostają odpowiedzi bo nie ma w tym czasie żadnego helpera . A Ja jestem dość często na tym serwerze w sumie tylko na tym serwerze gram także służę swoją pomocą niemal o każdej porze.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Nigdy nie miałem problemów, kontakt raczej neutralny

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Codziennie po godzinie 12.00 i tak sobie siedzę do 23/24 w weekendy od 7/8 do samego wieczora. Czasami nocki więc schodzę koło 2/3 z serwera (Wiadomo nie siedzę 12 godzin dziennie ale mam dwa monitory, na jednym pracuje na drugim mam odpalony serwer więc widzę co się dzieje i kto pisze na czacie)
#12
Twój główny nick na serwerze : Siarra

Wiek: 17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Myślę, że po obecnej degradacji przyda się para rąk więcej do pomocy aby utrzymać stały porządek na serwerze  Smile  

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Z obecną administracją myślę, że bardzo dobry

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Przy obecnej sytuacji, praktycznie cały dzień. Głownie przesiaduje w godzinach między 8-24, lecz zdarzy się, że zawitam również w godzinach nocnych
#13
(01-30-2021, 14:43)Visus19 napisał(a):
Drodzy gracze!!!                                                   


Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 30.01.2020r. do 28.02.2021r. Wszystkie osoby zgłaszające się w rekrutacji będą uważnie obserwowane przez resztę administracji.
Etap 2
[font=Georgia]Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzimy z wami rozmowę rekrutacyjną od której będzie zależny czy się dostaniecie.
[/font]Etap 3 

Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów 
[font=Georgia]Etap 4[/font]
[font=Georgia][font=Georgia]Obserwacja nowych członków administracji przez okres próbny - jeden miesiąc. Po tym czasie osoby, które sprawdzą się w tej roli pozostaną na dłużej, osoby które się nie sprawdzą, zostaną zdegradowane do rangi gracz. 
[/font]
[/font]


Do czasu zakończenia rekrutacji, każde pytanie "kiedy wyniki" będzie kończyło się mutem 24 godzinnym.

      Wbrew swojej nazwie HELPER nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera i reszcie administracji w utrzymaniu porządku.  Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak, że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością i sprawiedliwym podejściem. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać, że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.

Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.
Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na grę to także nie składaj podania. Częstotliwość waszej gry będzie brana pod uwagę podczas sprawdzania podań.


Wypełniajcie wzór i składajcie po tym postem. Nigdzie indziej nie będą one przyjmowane. 
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze :

Wiek:

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania.

Twój główny nick na serwerze : JANIOR8

Wiek: 20LAT

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: PONIEWAŻ ZAWSZE O TYM MARZYŁEM I MYŚLĘ ŻE UDA MI SIĘ GODNIE REPREZENTOWAĆ STANOWISKO

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: MYŚLĘ ŻE DOBRY

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: PORANNYCH I WIECZORNYCH

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord - POSIADAM
#14
Twój główny nick na serwerze : RuburWk

Wiek: 17

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Na serwerze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serwerze. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Sprawiłoby mi to wielką radość

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: mysle ze moj kontakt z innymi bedzie bardzo dobry bo na chwile obecna nie mialem okazji nikogo poznac

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: od 15 do momentu aż nie zasne Big Grin
#15
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze : Pershing

Wiek:15

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Będę wstanie trzymać porządek na czacie jak i pomagać. Mam poczucie humoru, ale jeśli jest taka potrzeba mogę być poważny.
Z chęcią również wrócę na serwer.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Dobry, nigdy nie miałem z tym problemu.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Różnie, ale w godzinach 8-23 z przerwami

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania.
#16
Twój główny nick na serwerze : Kilux001

Wiek: 17 lat

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Na serverze jestem już od prawie 2 lat. Często przebywam na nim. Jeśli ktoś potrzebuje jakiejś pomocy - zawsze staram się pomagać. Jeśli widzę, że ktoś jest nowy na serverze i nie wie co się z czym je, to pomagam i daję drobne pieniądze na początek rozgrywki. Staram się nie przeklinać i zachowywać jak największą kulturę na serverowym chacie! Jeśli zostanę HELPEREM dam z siebie jak najwięcej. Będę zapraszał znajomych do gry na tym serverze i w ogóle. Oczywiście nie będę nadużywał swojej władzy na serverze.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Kiedyś gadałem z jednym moderatorem, ale tak to rzadko rozmawiam z kimś z administracji, lecz nie mam nic do osób z administacji.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Na tygodniu średnio od 8-14, a później od 21 do nawet 2. Na weekendzie przebywam raczej w godzinach wieczornych
#17
KARTA REKRUTACYJNA:


Twój główny nick na serwerze : Zackiee

Wiek: 22

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Moim zdaniem brakuje rąk do pomocy, jednak trzy osoby z tego dwie bardziej aktywne na serwerze to za mało, aktualnie serwer przechodzi modernizacje lepsze bądź gorsze i pomysły jak i pomoc w ich realizacji na pewno będzie pożądana. Mimo tego że rolą HELP'a nie jest pomaganie ludziom chętnie to robię od zawsze i staram się zaradzić w każdej sytuacji. Moim głównym zadaniem będzie wsparcie aktualnej ekipy serwerowej w pilnowaniu porządku na serwerze, mogę od siebie dodać że zrobię co w mojej mocy.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: W aktualnym stanie czyli Visus i Eviero mam bardzo dobry kontakt, z Sandwichem miałem kiedyś lekką dyskusję ale wydaje mi się że to była forma żartu i jest dobrze w naszych relacjach.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:  W ostatnim czasie siedzę na serwerze w godz. 8-16 i pory wieczorne. Powiedzmy że jestem elastyczny ze względu na prace. Zawszę mam wgląd na serwer ponieważ posiadam krowiarki dzięki czemu konsolki uruchomione 24/7.

Pozdrawiam, Zackiee!
Podobno niektórzy skończą grę jak się dostanę do administracji więc czemu by nie sprawdzić ich obietnic?
#18
(01-30-2021, 14:43)Visus19 napisał(a):
Twój główny nick na serwerze : OxeliaPL

Wiek: 16

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chcę zostać helperem, bo lubię pomagać, ogólnie jestem pomocna i lubię ludzi Smile) Nie należę do osób, które można łatwo wyprowadzić z równowagi, więc myślę, że mogę się z każdym dogadać, ale to oczywiście zależy od drugiej strony c: Mam dużo wolnego czasu i szybko się uczę

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Nie mam kontaktu i nie było spin

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Obecnie mam zdalne nauczynie, co raczej prędko się nie zmieni... więc jestem tak naprawde dostepna cały czas, jeśli jest taka potrzeba 

Pozdrawiam Smile)
#19
Rekrutacja zostaje zamknięta, podanie zostaną rozpatrzone.

Osoby, które się zgłosiły i zostaną wytypowane do rozmowy kwalifikacyjnej, przeprowadzanej na komunikatorze TeamSpeak3 prosimy w najbliższym czasie o sprawdzanie skrzynki odbiorczej na forum, a także odczytywanie maili w grze, na koncie podanym w rekrutacji. To właśnie tymi dwoma drogami, będą wysyłane zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika