!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021
#10
Twój główny nick na serwerze : natarmen <3

Wiek: 18

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: W sumie jakbym zostal Helperem to wrocilbym na serwer, helper ma duzo plusikow typu /is fly , kity, itp itd. Napewno bym nie banowal kazdego bo nie dosc ze brakuje ludzi na serwie to co dopeiro jakbym ich banowal xD. Dawalbym im kicki po prostu. Dalej uwazam ze kiedys jak gralem to helperzy byli malo kontaktowi, moze przez brak czasu ktorego ja nie mam. Przez fakt ze nauka zdalna to jestem dostepny prawie caly czas Smile Serwer znam na pamiec, tyle lat juz na nim gram/gralem ze pomoc dla nowych zawodnikow nie bedzie dla mnie zadna przeszkoda. Pozderki dla administracji, Love You Tongue

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Zaden przez to ze nie gralem ostatnio, tak na prawde to nie wiem kto w niej jest aktualnie ale chetnie sie zapoznam jesli nie znam Smile

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: od 00h do 00h . A tak na serio mam duzo czasu jak juz mowilem jako ze nauka zdalna Big Grin


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021 - przez natarmen - 02-03-2021, 21:22

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika