!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021
#4
Twój główny nick na serwerze : friend13

Wiek: 19 (range miałem w wieku 16lat)

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: A więc tak. Kiedyś na tym serwerze już byłem helperem. Miałem nick Ali3N10 (tak to ja). Po pewnym czasie wróciłem na serwer. Myślę że był bym dobrym kandydatem na helpera, ponieważ mam juz doświadczenie związane z obowiązkami "pomocnika". W tych czasach doświadczenie chyba jest najważniejsze Smile

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: W tych czasach bliższego kontaktu z administracja raczej nie mam ale wiem że gdy "się dostanę" będę dobrze współpracował z resztą ekipy.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Wiadomo, że jest nauczanie zdalne i każdy z uczących, ma dużo czasu na mc. Ja osobiście, dużo gram. Myślę że po 6-8h dziennie. Nie potrafię określić godzin, bo to zależy od wielu czynników.

Ponad to dodam, że gram na serwerze od wersji złotego spawnu (wiadomo z przerwami). Całą ekonomię mam w jednym palcu. Co myślę że jest plusem Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021 - przez friend13 - 02-02-2021, 11:30

Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika