!Rejestracja Zamknieta!
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na HELP'a Minecraft Luty 2021
#1
Drodzy gracze!!!                                                   


Ogłaszamy rekrutacje na rangę HELP !

Etap 1
Rekrutacja będzie trwać od 30.01.2020r. do 28.02.2021r.(do godziny 23:59) Wszystkie osoby zgłaszające się w rekrutacji będą uważnie obserwowane przez resztę administracji.
Etap 2
[font=Georgia]Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i przeprowadzimy z wami rozmowę rekrutacyjną od której będzie zależny czy się dostaniecie.
[/font]Etap 3 

Ogłoszenie wyników - Nowych Helperów 
[font=Georgia]Etap 4[/font]
[font=Georgia][font=Georgia]Obserwacja nowych członków administracji przez okres próbny - jeden miesiąc. Po tym czasie osoby, które sprawdzą się w tej roli pozostaną na dłużej, osoby które się nie sprawdzą, zostaną zdegradowane do rangi gracz. [/font][/font]

Do czasu zakończenia rekrutacji, każde pytanie "kiedy wyniki" będzie kończyło się mutem 24 godzinnym.

      Wbrew swojej nazwie HELPER nie zobowiązuje do pomocy graczom, a właścicielowi serwera i reszcie administracji w utrzymaniu porządku.  Dobry Helper powinien podchodzić do problemów w sposób pozbawiony jakiejkolwiek stronniczości i w miarę możliwości nie angażować się w nie emocjonalnie. Ceni się chłodne i analityczne podejście. Nie oznacza to jednak, że taka osoba powinna być niemiła dla graczy. Wręcz przeciwnie, powinna cechować się uprzejmością i sprawiedliwym podejściem. Niektórych problemów nie warto rozwiązywać w pojedynkę. Należy pamiętać, że zaczerpnięcie rady innego członka administracji pozwala podejść do tematu w sposób bardziej obiektywny.

Ranga "Helper" zapewnia wszystkie uprawnienia gracza sVIP, a także udostępnia komendy do wyrzucania, ostrzegania, wyciszania oraz banowania graczy.
Pamiętaj, jeśli "Helper" oznacza dla Ciebie tylko i wyłącznie dodatkowe uprawnienia za darmo, powinieneś opuścić ten wątek. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na grę to także nie składaj podania. Częstotliwość waszej gry będzie brana pod uwagę podczas sprawdzania podań.


Wypełniajcie wzór i składajcie po tym postem. Nigdzie indziej nie będą one przyjmowane. 
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze :

Wiek:

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:

Jak oceniasz swój kontakt z administracją:

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:

Aktywność na serwerze TeamSpeak oraz Discord jest obowiązkowa. Jeżeli nie jesteś w stanie być tam aktywny to nawet nie składaj podania.
______________________________________________________________________________________________

Pomogłem? Daj Rep+

Keep calm or you will be punished.
#2
Twój główny nick na serwerze : To3asy

Wiek: 20 lat

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chciałbym pokazać, że potrafię być dobrym helperem i że wszystkich traktuję taką samą miarą. Chciałbym pomóc w jakiś sposób, pilnując kultury czatu i chętnej pomocy graczom.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Nie mam spin z nikim, jedyny kontakt jaki mamy to czat minecraft.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Różnie, zależnie od godzin pracy. W weekendy raczej w godzinach porannych w ciągu dnia i wieczorami. (Czasami w weekendy jadę w trasę to wieczorami)

Aktywność na serwerze TeamSpeak.
#3
Twój główny nick na serwerze :Maddie

Wiek:16

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chciałbym zostać helperem, ponieważ chcialbym zoabczyc jak to jest. Lubie ludzia pomagać. I też jest coraz więcej sytuacji z obrazami na czacie.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Jest w porządku.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Patrząc na wszystko to praktycznie cały dzień.
#4
Twój główny nick na serwerze : friend13

Wiek: 19 (range miałem w wieku 16lat)

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: A więc tak. Kiedyś na tym serwerze już byłem helperem. Miałem nick Ali3N10 (tak to ja). Po pewnym czasie wróciłem na serwer. Myślę że był bym dobrym kandydatem na helpera, ponieważ mam juz doświadczenie związane z obowiązkami "pomocnika". W tych czasach doświadczenie chyba jest najważniejsze Smile

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: W tych czasach bliższego kontaktu z administracja raczej nie mam ale wiem że gdy "się dostanę" będę dobrze współpracował z resztą ekipy.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Wiadomo, że jest nauczanie zdalne i każdy z uczących, ma dużo czasu na mc. Ja osobiście, dużo gram. Myślę że po 6-8h dziennie. Nie potrafię określić godzin, bo to zależy od wielu czynników.

Ponad to dodam, że gram na serwerze od wersji złotego spawnu (wiadomo z przerwami). Całą ekonomię mam w jednym palcu. Co myślę że jest plusem Smile
#5
Twój główny nick na serwerze : michal152

Wiek: 18

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chciałbym zostac Helperem ponieważ, brakuje czasami osób z moderacji a gracze czesto nagannie przesadzają. Myśle ze mam jakies dość dobre doświadczenie ponieważ, byłem modem juz na Serwerze PvP.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Myśle że jest dość dobry.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: W tygodniu raczej od rana do północy, w weekendy różnie to bywa.
#6
Twój główny nick na serwerze : qboczek
Wiek: 32
Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Chce pomagać przy rozwoju serwera jednocześnie dbając o dobry poziom chatu jak i wygodę wszystkich graczy a w szczególności nowych osób
Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Nie miałem go zbyt wiele bo nie potrzebowałem ale czytając chat mam pozytywne nastawienie Smile
W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: w tygodniu praktycznie cały czas mam MC odpalonego w weekendy różnie
#7
Twój główny nick na serwerze : IronShop

Wiek: 15

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Jestem często aktywny na serwerze i często widzę osoby , które łamią regulamin.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Uważam , że bardzo dobrze dogaduję się z administracją.

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: W obecnej sytuacji jestem od 10 do 24 dostępny na serwerze.
#8
Twój główny nick na serwerze : kolpmo

Wiek: 15

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: Jestem pomocny, codziennie gram na serwerze i na forum. Uważam, że poradziłbym sobie jako Helper. Chciałbym pomagać innym graczom w zrozumieniu serwera i Minecrafta. Wiem kiedy jest pora na żarty, a kiedy trzeba zachować powagę. Od dawna chciałem zostać Helperem na jakimś serwerze, ale jakoś nie wychodziło.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Dobry

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: Pomiędzy 8 a 19
Dlaczego dalej mam bana a dostałem go tylko na 24h?
#9
Karta Rekrutacyjna:


Twój główny nick na serwerze :   Longer

Wiek: 22

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM:  Kiedyś wbiłem top 1 na serwerze, wiec w administracji też pewnie będę najlepszy.

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Po niemiecku nie gadam, wiec ciężko. Sariel to mój ziomo z wyspy, ale to już nie ma znaczenia. A Ewrona nie oglądam bo nie lubię fortnite'a

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze:  Jak mi się zachce
#10
Twój główny nick na serwerze : natarmen <3

Wiek: 18

Dlaczego chcesz zostać HELPEREM: W sumie jakbym zostal Helperem to wrocilbym na serwer, helper ma duzo plusikow typu /is fly , kity, itp itd. Napewno bym nie banowal kazdego bo nie dosc ze brakuje ludzi na serwie to co dopeiro jakbym ich banowal xD. Dawalbym im kicki po prostu. Dalej uwazam ze kiedys jak gralem to helperzy byli malo kontaktowi, moze przez brak czasu ktorego ja nie mam. Przez fakt ze nauka zdalna to jestem dostepny prawie caly czas Smile Serwer znam na pamiec, tyle lat juz na nim gram/gralem ze pomoc dla nowych zawodnikow nie bedzie dla mnie zadna przeszkoda. Pozderki dla administracji, Love You Tongue

Jak oceniasz swój kontakt z administracją: Zaden przez to ze nie gralem ostatnio, tak na prawde to nie wiem kto w niej jest aktualnie ale chetnie sie zapoznam jesli nie znam Smile

W jakich godzinach jesteś dostępny na serwerze: od 00h do 00h . A tak na serio mam duzo czasu jak juz mowilem jako ze nauka zdalna Big Grin


Skocz do:

Na temat Sky-Block.pl

Serwer z trybem wysp, ktory od 2012 jest zarzadzany przez doroslego wlasciciela. Brak u nas edycji sprawia, ze twoja wyspa az tak nie zniknie!

Oferujemy dostep uzytkownika z wersjami 1.7.x - 1.8.x! Tani sklep www, ogarnieta administracje jak i klimat!

            Przydatne linki

            Linki uzytkownika